Ciągłe aktualizacje, które się niezainstalowywują!


(Animologic) #1

Zawsze przy wyłączaniu kompa pisze, że są jakieś aktualizacje do zainstalowania. Klikam, żeby się zainstalowały ale chwilkę widnieje treść, że się instalują ale zaraz znika i już się komp wyłącza (na zdrowy umysł: czy ponad 90 aktualizacji zainstaluje się w 25 sek.). Widać ciągle, że ściąga aktualizacje bo w pasku ciągle jest ikonka (!). Kiedyś miałem czas to żem weszed na Windows Uptade i żem ściągnoł wszystko co znalazł ale to samo. Czy może to być przyczyna reinstalacji Windows'a??

WinXPSP2HE


(Sebos99) #2

Legalny windows? Po reinstalce trzeba od nowa wszystko zainstalować, to normalne, a może po prostu po zainstalowaniu kilku poprawek prosi o restart?


(Animologic) #3

Windows Oryginalny. Jak nie wieżysz to ci zdjęcie zrobie, ale tu właśnie nie trzeba było nic na nowo. A aktualizacje (tak myśle) to on ma gdzieś ale zgubił adresy i chce je na nowo ale nie może bo już siedzą i tak w kółko!


(MaRa) #4

U mnie też dziwnie. Ściągają się aktualizacje i ikonka znika, tylem ją widział :o

Teoretycznie powinny się też zainstalować podczas wyłączania komputera, ale wtedy nie ma możliwości przejrzenia listy poprawek. Natomiast w WindowsUpdate jest dwukrotnie Narzędzie Usuwania Złośliwego Oprogramowania (5/2007 i 12/2007).

Może tych poprawek zebrało się zbyt dużo od czasu opublikowania SP2 i funkcja aktualizacji zaczyna wariować :?:


(Animologic) #5

Nie szybko dawają SP3 to może coś zaradzi!! :smiley:


(Sebos99) #6

Znika, bo masz tryb automatyczny. Wszystko się robi bez twojej ingerencji. To do czego ci ta ikona potrzebna?

Start- uruchom- mrt

I zobaczysz, że ty też to masz na kompie


(pakeroso) #7

jeśli twierdzisz że zawsze to oznaczać może że aktualizacje są gotowe do zainstalowania, jednak napotykają na jakiś problem. Zerknij tu viewtopic.php?f=2&t=211885 :slight_smile: