Ciągłe aktualności nt. gg, co z pozostałymi komunikatorami?

ech, sam offtop. do kosza z tym

O nie! Pojechałeś mnie argumentami, dlaczego newsy o innych komunikatorach się nie pojawiają! Nie wyszedł Ci ten żart. Ale cóż, 2 wersje stabilne AQQ już wyszły, na newsa już za późno, więc lepiej zrobić debila z użytkownika, który zadał proste pytanie. Zastanawiam się, czy rozmawiam z poważnym człowiekiem…

Człowieku o co Ci chodzi? GG jest popularniejsze niż AQQ i to normalne, że jest o nim więcej newsów. Równie dobrze ja mogę się użalać nad tym, że nie było newsa o Windows Live Messnegerze, Spiku, Google Talku, Mirandzie i wielu innych. GG jest najpopularniejsze i się o nim najwięcej pisze.

Poza tym i tak według mnie DP pisze najwięcej (wśród innych portali) o AQQ. Dzięki DP dowiedziałem się o AQQ i przez jakiś czas z niego korzystałem.

Ale tu nie potrzeba żadnych argumentów, skoro sama, do obalenia teza jest wyssana z palca.

A co za różnica czy wyjdzie nius w dzień premiery czy kilka dni później albo wcale DP nie jest jedym vortalem dającym wiadomości i zawsze można się dowiedzieć jak tylko chce się :slight_smile:

Proponuję wpisać w wyszukiwarkę forum frazę “macka majkrosoftu” (pisownia oryginalna, proszę o jej zachowanie). Pod tym hasłem można znaleźć wyczerpującą dyskusję na temat niezależności dobrychprogramów.

Proszę redakcję o umieszczenie newsa o wydaniu nowej wersji stabilnej AQQ 2.0.7 Fusion Build: 10 (moje maile do redakcji nie dochodzą, a administrator nie odpowiada na moje PW).


Dzięki :slight_smile: