Ciągłe aktualności nt. gg, co z pozostałymi komunikatorami?

Witam. Dlaczego na vortalu nie ukazała się aktualność o wydaniu nowej wersji AQQ 2.0.6 Inspire Core, mimo że o każdej ■■■■■ółce dotyczącej gg aktualność się znajdzie? :confused:

Wyszukiwarka aktualności na vortalu dla zapytania “AQQ” - 14 wyników

Wyszukiwarka aktualności na vortalu dla zapytania “gadu-gadu” - 92 wyników.

Ostatnia aktualność na vortalu http://www.dobreprogramy.pl/Nowe-GaduGadu-z-licznymi-poprawkami,Aktualnosc,14291.html . Rzeczywiście poprawek cała masa (tyle co w AQQ wychodzi pomiędzy wersjami beta, których wychodzi sporo, o czym redakcja ofc nie wspomina).

Nie dziwię się że gg ma taką popularność w Polsce, skoro redakcja wciąż o nim pisze, zamiast promować znacznie lepsze alternatywy.

Pozdrawiam.

Może być tak, że GG “stara” się aby o nich pisać a AQQ nie…?

Gadu-Gadu jest popularne i ludzie kojarzą ocb choć nie zmienia to faktu że to darmowa reklama…

GG jest popularne tylko dlatego, że człowiek jest leniwy albo niekumaty (nie chciałem wyrażać się gorzej ;)) O AQQ i innych komunikatorach też powinny być jakieś wieści a nie tylko w kółko GG !

Eru , Przeczytaj to co napisałem w poprzednim swoim poście w tym wątku (jedna z możliwych przyczyn)

“stara się” - np. ma podpisaną umowę na reklamę

bartek46op , nie koniecznie musi być darmowa, nie znamy tych szczegółów i nigdy nie poznamy.

Macie, moi drodzy, problemy :x

Jeśli ktoś chce, to znajdzie sobie zarówno AQQ, jak i newsy o nim. Zawsze można odwiedzić stronę komunikatora.

Gadu-gadu ciągle jest naipopularniejsze i tyle.

Zdajecie sobie sprawę, ile tego trzeba by napisać, gdyby musiano uwzględniać wszystkie poprawki ?

uTorrent ostatnio poprawiał się dwukrotnie i zapewne trzeby by napisać o wszystkich zmianach :roll:

A może najlepiej nie pisać o niczym ? Byłoby najwygodniej.

Dlatego, że gg ma monopol na polski komunikator nie znaczy, że należy skupiać się na pisaniu newsów tylko o nim, jeśli chodzi o komunikatory.

GG team wydaje kupe hajsu na reklamę. Znając nieuczciwość w zwalczaniu konkurencji przez gg, przypuszczam że Redakcja ma jakieś korzyści z nie opublikowania ważnego (dla wielu osób) newsa. Czy może miejsca jest mało na vortalu?

BTW. Komentarz na vortalu, który zawierał w sobie słowa “Przecz z Aqq” został opubilkowany, natomiast mój zawierający w sobie słowa “precz z gg” nie.

Pozdrawiam.

No i kolejny raz redakcja została rozszyfrowana i zdemaskowana. Za każdy news, który nie został opublikowany, redakcja otrzymuje gratyfikację w postaci najnowszego wydania GG na płycie CD oraz talon na balon. Co prawda pojawiają się pewne problemy z liczeniem newsów, które nie zostały opublikowane ale zapewne da się to jakoś przeskoczyć.

Ręce opadają…

GG jest popularne i przez to kasiaste. AQQ, Tlen czy Miranda to niszowe komunikatory, które nigdy nie przebiją się tak jak Linux przez Windowsa - proste. GG rządzi, a reszta się nie liczy i to wiadomo od dawna. Nie ma czym się przejmować. Trzeba robić swoje.

Zrozum, że czuję się urażony nie opublikowaniem newsa o wersji 2.0.6, Jeśli nie było to celowe działanie Redakcji (co wnioskuję z Twojego postu), to przepraszam, Redakcja ma w takim razie opóźnienie - już wyszła nowa wersja stabilna 2.0.6.12

Taa gg rządzi, szczególnie masa reklam w ich pseudo-komunikatorku dla pokemonów, dzięki którym gg zarabia kasiore.

GG jest popularne, bo było pierwsze, a ludzie nie znają lepszych alternatyw, m.in za sprawą publikowania masy newsów (w porównaniu do aktualności o innych komunikatorach) o gg na vortalu.

Czuję jakbyś mówił o Windowsie lub Internet Explorerze :smiley: Niestety trudno wymagać od większości ludzi wysiłku w celu szukania alternatyw. Większość ludzi cieszy się, że “to” w ogóle działa… I to widać na każdym kroku. Tak więc weźmy sobie na wstrzymanie ;]

Rozwalasz mnie, swoim osobistym podejściem do softu, zakochałeś w AQQ czy cuś ??

Przypuszczam że tak, skoro brak newsa powoduje u Ciebie traumę.

Jak ja miał bym się obrażać o takie rzeczy, to non stop czuł bym uraz do całego świata :stuck_out_tongue:

Wrzuć sobie ma luz.

Chcesz newsa o nowej wersji AQQ, to napisz go wyślij do redakcji, jak będzie merytoryczny, napisany samodzielnie (nie zerżnięty żywcem z innego serwisu) to redakcja go z pewnością opublikuje ku zadowoleniu wszystkich.

:slight_smile:

Skoro jesteś w stanie w ogóle reagować na takie kretyńskie odzywki, na dodatek w ten sam sposób, to faktycznie ręce opadają.

Owszem, wyszła. Data publikacji 01.09.2009 godz. 16:58. Zapewne admini powinni siedzieć 24 h na dobę i pilnować, czy aby ktoś czegoś nie wydał.

Tak zakochałem, nic Ci do mojego podejścia. Rozwala mnie Twoja nieomylność i wiedza o względem komunikatorach ;]

Nie zamierzam pisać newsów za redakcję. Wielkiej łaski mi tym nie zrobią, że napiszą o innym komunikatorze niż gg. Tylko żal trochę się robi, vortalu.

AQQ 2.0.6.10 - 31.08.09 godz. 11.25 - newsa brak.

Nowe Gadu-Gadu build 9453 - premiera dziś - news jest.

Jak na dłoni widać, że brak aktualności o nowej wersji AQQ to celowe działanie.

Tego nie skomentuję, bo po prostu nie ma czego komentować.

Z takim podejściem to daleko nie zajedziesz :stuck_out_tongue:

Tak! Dokładnie! Spisek, odkryłeś spisek, a tak usilnie zakopywaliśmy pod zamkiem wszystkich tych którzy odkryli go na zlocie…

Ba, nie pisząc do redakcji, nawet zgłaszając samą propozycję newsa, sam stajesz się częścią tego spisku, czy tego chcesz czy nie…

Nie wiem o co to całe “halo”,przecież komunikaty o AQQ,Tlenie i innych komunikatorach pojawiają się zawsze kiedy wychodzi nowa wersja,z “Dobrych” dowiedziałem się o AQQ i od tego czasu używam tego komunikatora.Wygląda na to że zostały zrobione “z igły widły”.

Kiedyś był fajny link Zaproponuj newsa , teraz nie ma. Skąd mam wiedzieć jak zgłaszać newsy?

Kiedyś wysłałem maila z taką informacją na adres redakcji. Sprawdziło się. Zamieścili newsa.

A czego miało się nie sprawdzić ??

:slight_smile:

Ale jak już zauważyłeś kolega nie zamiaru nikogo w niczym wyręczać, woli snuć teorie spiskowe.

Zwolennikom owych, polecam prezentację Ryana z II Hot Zlotu pt.: Cztery pory roku (jak redakcja ją udostępni).

Ryan swoim ciętym dowcipem skutecznie rozprawia się z twórcami teorii spisku.