Ciągłe blue screeny i błędy po instalacji Windowsa

Witam

Niedawno kupiłem komputer lecz nie miałem przy nim żadnego systemu operacyjnego, wiec często używałem Linux Live CD. Dopiero na 2 dzień zainstalowałem orginalnego Windowsa 7.

Zaraz po instalacji wskakiwały mi blue screeny.Dodam, że przed instalacją windowsa włożyłem karte graficzną Geforce 8600 GT.Teraz ciągle mam jakieś błędy jak otworze jakąkolwiek aplikacje czy to FIFA czy Firefox często jest jakiś błąd.Próbowałem robić formata lecz nadal to samo.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie co może być nie tak proszę o pomoc.

Jaki zasilacz, czy karta wymaga dodatkowego zasilania - jeśli tak to czy podpięte, czy na linuxie wszystko działało bez problemów, skoro włożyłeś przed instalacją tego geforce’a to spróbuj go wyjąć i odpalić na tym co miałeś wcześniej.

Zresetuj BIOS czyli najlepiej wyjmij baterię na parę sekund włącz i wyłącz przycisk zasilający tylko bez podłączonego przewodu od sieci i włóż z powrotem

Wiem, że zasilacz ma 400 W ale dokładnej nazwy nie mam.Jutro postaram się podać dokładną nazwę zasilacza. Czytałem na forach, że to może być wina właśnie zasilacza który nie wyrabia z kartą graficzną lub przewody są nieodpowiednie. Ostatni komunikat po restarcie kompa kiedy to dostałem bluescreena.

Podpis problemu:

  Nazwa zdarzenia problemu:	BlueScreen

  Wersja systemu operacyjnego:	6.1.7600.2.0.0.256.48

  Identyfikator ustawień regionalnych:	1045


Dodatkowe informacje o problemie:

  BCCode:	3b

  BCP1:	00000000C0000005

  BCP2:	FFFFF9600014A46D

  BCP3:	FFFFF88004431590

  BCP4:	0000000000000000

  OS Version:	6_1_7600

  Service Pack:	0_0

  Product:	256_1


Pliki pomagające opisać problem:

  C:\Windows\Minidump\122510-20030-01.dmp

  C:\Users\Dawid\AppData\Local\Temp\WER-25599-0.sysdata.xml


Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415


Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt