Ciągłe crashe w minecraft

Nie mogę uruchomić gry minecraft. Chciałem zagrać w wersję MinecraftbyZyczy, ale za każdym razem po załadowaniu paska gra się wyłącza. Nie wiem od czego może to zależeć, bo jest nie znam się na tej grze, chciałem tylko pograć w nią trochę z kolegami dla beki.Raport w załączniku.

crash-2016-05-19_20.18.25-client.txt

Odsyłam do regulaminu, niech tu przyjdą siły wyższe i coś postanowią, bo tu jawne piractwo się szerzy :smiley:

Ktoś zrobił modowanego minecrafta na bazie oryginału a ty się pytasz na forum w którym potępiamy piractwo … Skoro masz problem z wersją zmodowaną to zamiast tutaj, pisz do tego “Zyszy”. W końcu ma bardzo poważny dział FAQ -> http://minecraft.zyczu.pl/faq

Może zamiast oskarżać innych o piractwo najpierw sam się zapoznaj z linkiem, który przytoczyłeś?

Jasno tam jest opisane, że jest to po prostu launcher do instalacji modów. Gdzie tu jest według Ciebie piractwo? 

 

 

Z tego co wiem, ten launcher pozwala także na granie bez licencji.

Ale ty wiesz, że nie musisz mieć legalnego mc, a nawet konta na minecraft.net żeby grać? To nie jest piractwo. A co do problemu, przeinstaluj jave albo kup orginalnego minecrafta. Myślisz że jak napiszesz że chcesz pograć dla beki to jesteś usprawiedliwiony?

Sam sobie już poradziłem. Nie miałem OpenGL. Temat do zamknięcia.