Ciągłe "kurza twarz" na stronie onet.pl

Mam win 10 64 bit i przeglądarkę chrome. System dopiero co zaktualizowany. Nie wiem co może być powodem ciągłych kurzych twarzy na stronie onet.pl, inne strony działają.  Edge wyświetla onet prawidłowo.

Lustro stoi za blisko monitora. :wink:

Może napiszesz po ludzku o co chodzi, ale dasz screena?

https://support.google.com/chrome/answer/95669?hl=pl

drunkula: Otwieram stronę onet.pl, pokazuje się główny obraz a po chwili zonk " kurza twarz", odświeżanie powoduje że z powrotem pokazuje się obraz główny by po kilku sekundach ponownie pokazała się “kurza twarz”, rzecz dzieje się tylko na stronie onet.pl. Kurza twarz kieruje do suportu google który sugeruje różne porady, tyle że żadna nie działa

kurza twarz.PNG

Zacznij od usunięcia cookies i pamięci podręcznej.

Longhorn2009: System ma dwa dni, a kurza morda jedynie na portalu onet, może onet potrzebuje jakąś wtyczkę do poprawnej pracy?

Nie.

Zauważyłem pewną prawidłowość, jak wyłączę ochronę Kasperskiego problem znika, włączę problem jest. Dodanie onetu do zaufanych nic nie zmienia.

Dobrze że podrzuciłeś temat i wpadłem ma pomysł że to może Kaspersky jest autorem kurzej mordy i rzeczywiście Kaspersky bierze reklamiarzy za potencjalnych napastników i ich unicestwia. Na razie zmieniłem opcję ustawienia surfowania incognito na, wykrywaj żądania bez blokowania i problem kurzej mordy zniknął, jeśli przełączę na blokuj wykryte żądania temat powraca. Onet, Komputer Swiat, WP, DP liderami wśród napastników, ciekawe i pouczające