Ciągłe padanie sytemu,narzedzie do naprawy plikow nie pomaga

Jakis czas temu kupilam komputer no i zauwazylam, ze ram jej zepsuty, no t odeslalam do goscia od ktorego to kupilam, a na ten czas wzielam ram od wujka. Wogole wszystko pieknie ladnie. Ostatnio podczas uruchamiania systemu komputer jakos dziwnie sie mi ładował po czym wlaczylo sie jakies narzed do naprawy systemu podczas uruchomienia, i pisze ze teraz system poszuka problemu czy cos takiego. No to dobra laduje sie to jakies 15 minut i pisze, ze nic nie znalazlo, zebym sie upewnila, czy do kompa nie sa podlaczone jakies urzadzenia na usb. No to dobra probuje jeszcze raz i dalej to samo. Wczesniej zrobilam kopie zapasowa na dysku wiec przywrocilam w ten sposob system. Po paru dniach znowu to samo…

Informacje o komputerze:

PROCESOR AMD PHENOM X4 840 QuadCore 4 X 3,20 GHZ

GIGABYTE M68MT EASY OverClock

aktualnie 2 GB ram (oryginalnie przy komputerze 4GB w drodze )

jak jakies informacje potrzebne to prosze pisac. nie wiem co mam juz robic nie mam sily instalowac tego wsyztskiego na nowo, zeby potem mialo mi sie to znowu zepsuć. To wina sprzetu, jakis wirus? Bo nie wiem.

Na pocztaku mialam NOD32, tyle ze nie mam w tamtym komputerze internetu, wiec zaktualizowalam go innym tam gdzie jest net i antywirus byl niezaktualizowany jakies 7 dni chyba. Ale taki jeden co sie zna na kompyerach mi mowil, ze nie musi byc aktuana data, ze on dziala. Pozatym jak ja cos daje do tamtego kompa to sciagam go z neta na tego z internetem i tutaj tez mam antywirusa i nie pisze mi, ze jakis wirus jest czy cos. Po tym pierwszym padnieciu systemu odinstalowalam NOD 32 i zainstalowalam Kasperskiego, chociaz on wogole nie byl zaktualizowany. Ale pomyslalam, ze jak moj komputer z antywirusem nie pozauje, ze jakis plik ktorego przesylam na drugi komp ma wirusa to antywirus jest mi niepotrzebny.

Zasilacz:500W PFC

Wentylator 120MM

Witaj!

Hmm… . Pobierz ten program, uruchom i zrób printscreena:

http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html

A jaki masz zasilacz? Podaj firmę i model oraz moc

PS. Co do antywirusa to polecam to: (darmowy)

http://www.dobreprogramy.pl/Avira-AntiV … 13119.html

Dodane 22.05.2011 (N) 9:24

"Zasilacz:500W PFC

Wentylator 120MM"

Nadal nie znam producenta. Zrób printscreena

Co się dzieje, że załączasz to narzędzie do naprawy? Komputer się resetuje, pojawia się jakiś błąd podczas startu systemu? Z koumikatu, który wyświetla narzędzie naprawy rozruchu, wnioskuję, że coś nie tak może być z dyskiem twardym, tak więc jeżeli masz jeszcze gwarancję, to ja bym się nie cackał i zaniósł sprzęt do serwisu to dokładnie go sprawdzą i od ręki powymieniają wszystko co wadliwe.

witaj

mi też wygląda to na dysk-serwis!

natalia123 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.