Ciągłe problemy z Kerio Personal Firewall

Witam. Mam ciągłe problemy z tym programem albo to powoduję “niebieski ekran” przez fwdrv.sys .Wczoraj natomiast podczas oglądania filmu na komputerze nagle wystąpił problem z Kerio wyskoczyła informacja(niepamiętam co coś po angielsku) w dzienniku zdarzeń pisze coś takiego:

Usługa Sunbelt Kerio Personal Firewall 4 niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Zresetowanie ustawień Kerio nie przyniosło żadnego efektu.

Proszę was o jakieś programy które mogły by zastąpić Kerio ,takie by były najlepiej darmowe(było by super jak by były jeszcze po polsku).

Proszę o nazwy i linki do programów. Dzięki :slight_smile:

a wbudowana zapora z windowsa to zła jest???

nie mam zainstalowanego SP2 :stuck_out_tongue:

to zainstaluj zobaczysz od razu poprawę - no chyba że nie mozesz z innych wzgledów np. nielegalny system to juz jest problem…

Złączono Posta : 19.02.2007 (Pon) 10:24

w zakładce programy masz dwie zapory po polsku ale gdybym miał to zrobić to wybór padłby na Outpost Firewall Pro 4.0.

Ale to jest wersja testowa a mi chodzi o darmową

Na dzień dzisiejszy najlepszym firewallem bez względu na kategorie ,darmowy/płatny jest darmowy Comodo Firewall Pro,niedługo ma być polska wersja,ale nawet z angielską wersją sobie poradzisz,wystarczy w czasie instalacji programu wybrać konfigurację automatyczną. :wink:

http://www.personalfirewall.comodo.com/ … country=PL :spoko:

Czy Kerio miałeś skonfigurowane według tej porady? Może coś przeoczyłeś?

Widziałeś ten temat?

Dobra zainstaluję Comodo i się zobaczy :slight_smile: Dzięki :mrgreen:

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego tak się dzieje:

A co to ma wspólnego z Kerio?? :?