Ciągłe przygotowanie automatycznej naprawy HP Pavilion G6

Witam,

 

Do naprawy dostałem HP Pavilion G6. Problem jest taki, że Windows 8.1 nie może się załadować, przez “Przygotowanie Automatycznej Naprawy”. Otóż gdy rzekoma naprawa się załaduje, pojawia się czarny ekran z kursorem myszki. Nie chce się to w ogóle załadować. Czekałem 1h z pewnością że to się załaduje ale lipa. Gdy spróbuję wejść w recovery(f11) to wygląda tak samo. Wyświetla się logo HP, animacja ładowania Win8 i napis Please Wait i potem czarny ekran i kursor od myszki. Nie ma żadnych płytek recovery. Po podłączeniu dysku z tego laptopa do komputera stacjonarnego wszystko było ok, partycja Recovery nie naruszona. Dysk C także był ok. Myślałem żeby sformatować partycję z Win8 i podłączyć dysk do laptopa i włączyć Recovery mode. Ale nie wiem czy to wyjście będzie dobre, czy wtedy w ogóle recovery ruszy. Jeżeli ktoś wie jak to naprawić to proszę pisać :stuck_out_tongue:

 

 

Pozdrawiam 

Możesz zawsze bez obaw skorzystać z

 

http://www.dobreprogramy.pl/Potrzebujesz-nosnika-instalacyjnego-Windows-8.1-Microsoft-znacznie-ulatwil-jego-przygotowanie,News,59080.html

 

klucz zostanie automatycznie zimportowany z biosu

 

pamiętaj o dokładnym dobraniu wersji win 8.1/ win 8,1 pro i wiadomo 32/64 bity