Ciągłe przywracanie systemu!

Mam laptopa Acer Aspire i Win 7 Home 32.

Rozumię że laptop się przegrzewa i wyłącza ,ale za każdym razem (nieraz kilka razy dziennie) po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu zaczyna się Narzędziem do naprawy systemu po którym mam usunięte zainstalowane programy np:Skyp, adware antywirus itp…

Co może być tego przyczyną że system na okrągło się naprawia??

To właśnie jest niezrozumiałe. Takie przegrzewanie ma bardzo negatywny wpływ na podzespoły. Któregoś dnia się wyłączy i już nie włączy.

Szukaj przyczyny wyłączania, to problem z naprawą systemu zniknie.

czytałam na forum acera że te laptopy tak mają…

laptop jest nowy, może ma ze 3 miesiące, był juz raz wgrywany win 7 bo się sam odinstalował…

Ale dlaczego jest to ciągłe przywracanie systemu??

Jeśli to nowy, trzymiesięczny sprzęt to jest nieprawdopodobne by przy normalnym użytkowaniu kilka razy dziennie wyłączał się w wyniku przegrzania. Jest uszkodzony albo źle eksploatowany (na kolanach, w łóżku na kołdrze, na kocu, itd.).

Sprzęt jest na gwarancji i należy z niej skorzystać, bo jak padnie po gwarancji to naprawa może być nieopłacalna.

Druga sprawa: Windows sam się nie odinstalował - nie ma takiej możliwości ponieważ Windows nie posiada takiej funkcji. Uszkodzenie systemu mógł spowodować tylko i wyłącznie użytkownik tego notebooka.

:roll:

co do odinstalowania…Po włączeniu było włóż płyę instalacyjną :shock:

Nie bawie się za duzo na komputerze w jakies zaawansowane sprawy. Kożystam tylko z przegladarki czy gier MMO, chyba że dobry wirus??

dzięki bardzo za podpowiedzi i pozdrawiam

Wykonałbym naprawę przez nadpisanie systemu z płyty instalacyjnej, jeśli ją masz?

Bez oryginalnej płyty nic nie zrobisz.

niestety nie mam płyty instalacyjnej.Miałam wgrywanego windowsa przed wielkanocą. 1 dzień było good… później to samo. Najgorsze jest to że nie mogę zainstalować żadnego programu bo po przywróceniu go i tak nie ma:(

Jeśli to jest nówka laptop to system też masz na partycji recovery,zobacz czy masz pod laptopem serial windowsa?

Nic nie kombinuj, tylko serwis. To nie jest normalne, że komputer tak się zachowuje.

Pomysl co by było gdyby np. był używany w firmie i użytkownik tracił by ważne dane i programy?

niestety karteczka jest zamazana czy mogę w inny sposób to sprawdzić?

Są dni co działa wszystko normalnie, ale nieraz potrafi się tak dziać 3-4x dziennie… :?

Sprawdzić możesz inaczej,ale 3y miesięczny laptop i już nie widać numeru !

tutaj masz programik do sprawdzenia seriala

http://www.hotfix.pl/odzyskanie-klucza- … e-a346.htm

ale tak jak pisał cedar to nie jest normalne,żeby nowy lapek się tak zachowywał,powiedz jeszcze kto wgrywał Tobie tego windowsa?

Dodane 04.05.2011 (Śr) 14:59

jak dasz rade to sobie przeskanuj tym

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

wgrał mi inormatyk, który jak obaczył co się stało stwierdził ze powinnam laptopa na kłódkę trzymać haha:D

Karteczka juz była zajechana jak go kupiłam… Była zamazana jakby klej puszczał od nalepki

Przeskanować się nie dało:(

weż usuń ten post i nie podawaj na forum seriala

Dodane 04.05.2011 (Śr) 15:26

Karteczka juz była zajechana jak go kupiłam… Była zamazana jakby klej puszczał od nalepki

czyli to jest używany laptop bo nowy musi mieć czytelną nalepke :slight_smile:

Dodane 04.05.2011 (Śr) 15:45

Możesz sobie jeszcze tak sprawdzić->start->komputer->prawy klik na dysku c->właściwości-zakładka narzędzia i pierwsza zakładk sprawdż -zaznacz automatycznie napraw błędy systemu plików i kliknij rozpocznij zacznie się sprawdzanie

Jak może być laptop uzywany??

Na gwarancji za sklepu???

no to jak na gwarancji ze sklepu to żakiecik na siebie czułenka na nóżki i wycieczka z lapciem do sklepu :slight_smile: