Ciągłe reklamy nic nie pomaga

(Kzet96) #1

witam mam problem z baaardzo uciążliwymi reklamami ;/ próbowałem adwcleaner jednak po wykonaniu usuń i restartu komputer to po włączeniu wyskakuje czarny ekran i napis: PREPARING TO INSTALL coś mi się wydaje że reklamy instalują się na nowo ;/ oraz od razu wyskakuje mi prośba o zainstalowanie programu: XVID CODEC. wykonałem skan otl o to co mi wyskoczyło nie mam pojęcia co dalej robić na minute 100 nowo otwartych przeglądarek oraz kart ;/ 

SKAN

(Spandau) #2

Obowiązują raporty FRST wykonane zgodnie z instrukcją https://forum.dobreprogramy.pl/raport-obowiazkowy-farbar-recovery-scan-tool-529695t.html

(Kzet96) #3

FRST

ADDITION

SHORTCUT

(Atis) #4

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Skanuj (Scan) i później Usuń (Cleaning).
Kliknij Skanuj (Scan) i pokaż nowy raport  FRST i Addition.

(Kzet96) #5

ten wyżej jest właśnie wykonany po tej czynności :wink:

(Atis) #6

W taki razie napisz jakie wystąpiły problemy.

(Kzet96) #7

reklamy, reklamy i jeszcze raz reklamy. Ale do sedna po wykonaniu czynności adwcleaner’em i wymaganym restarcie brak przez chwile pulpitu i napis PREPARING TO INSTALL (próbowałem 3 razy za każdym razem tak samo) gdy pasek dojdzie do końca wszystko wraca do “normy” tzn. otwarcie chrome lub edge i wpisanie dowolnego adresu kończy się ok. 3 kartami lub 3 nowymi oknami z reklamami Polskimi/Ruskimi/Chińskie co się da tylko. Nie znam się ale mi się wydaje że po prostu w systemie jest gdzieś plik którego adw nie usuwa lub nie potrafi wykryć i to uruchamia instalację na nowo tych właśnie reklam

(Zero Ghost) #8

Uruchom AdwCleaner z uprawnieniami administratora ,polecam też pobranie i przeprowadzenie pełnego skanowania za pośrednictwem  https://www.zemana.com/AntiMalware ,pobierz  Free Trial ,program ma bardzo wysoką wykrywalność ,i powinien rozwiązać twoje problemy.

(Atis) #9

Pytałem jakie problemy wystąpiły podczas użycia adwCleaner

(creatchris) #10

Pobierz program Malwarebytes Anti-Malware, masz tam kilka różnych opcji skanu i czyszczenia.