Ciągle resetujący się komputer

Mam problem z moim komputerem: zainstalowalem directx i uruchomilem ponownie komputer. Od tej pory za każdym razem jak tylko załaduje się pulpit resetuje mi się komputer. Siedze teraz na awaryjnym z obsługą sieci. Dołanczam loga z HijackThis

Tutaj sie nie wkleja logow tylko w dziale bezpieczenstwa

W trybe awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuń to:

najpierw kasujesz wpisy w Hijacku, potem ręcznie pogrubiony plik

To usun najlepiej w REGEDIT a nie w Hijacku

Jak wystartujesz zrob Hijacka w normalnym trybie i zapodaj loga w dziale bezpieczenstwa tam zrobia ci dokladniej a tutaj nie wklejaj

To wyglada mi na PSguard

Sorki za pomylenie z dzialami ale widze że już mój temat został przeniesiony na właściwe miejsce. Usunelem te pliki ale nadal nie moge odpalic kompa w trybue noralnym. Tu daje nowego loga.

Usun Hijackiem jeszcze to:

najpierw kasujesz wpisy w Hijacku, potem ręcznie pogrubiony plik

Odinstaluj Directx w Dodaj/Usun

Instalowales sterowniki ???

Sprawdz komputer skanerami online i Spybotem

Jak to nie pomoze to sprawdz pamiec. Otworz obudowe i wyciagnij i wloz spowrotem znowu.

A jesli i to nie pomoze to prawdopodobnie z karta graficzna.

Jak ci sie uda wystartowac w normalnym trybie zapodaj loga z Hijaka

Aktualnie skamuje Spybotem. Niesondze aby to była karta bo na innym dysku wszystko dziala ok.

Sprawdz jeszcze tym programem CWShredder 2.19 a pozniej tym

XoftSpy 4.21.145

Wszystko robisz po odlaczeniu od internetu. Odpowiadaj na pytania. Pytalem o sterowniki

Udalo sie odpalić w normalnym wzielem ostatnią daiałającą kombinacje czy jakos tak i sie odpalil tu daje kolejnego loga juz na normalnym

Jest czysto.

Przeskanuj sobie teraz jeszcze tym programem CWShredder 2.19

Wymagana aktualizacja do SP2 + poprawki krytyczne z programu

AutoPatcher XP Styczeń 2006 Lite

Pobierz stad

Jak narazie problem nie znilk zeby odpalic w trybie normalnym musze brac ostatnie dobra kombinacja inaczej w kulko sie resetuje. Jak odpale to caly czas wyskakuje mi takie okno system ozyskal sprawność po poważnym błędzie. Zainstaluje teraz sp 2 i sprubuje skanować tym programem.

Przeskanuj kompa skanerami online i CWShredder

Wyłącz automatyczne uruchamianie aplikacji przy starcie systemu. Zrobisz to w msconfig. Wylacz wszystkie pozniej sprawdz.

Instalowales sterowniki nowe? Sprawdz pamiec

Sterownik od karty to zciągnelem hyba miesiąc temu bo wtedy kupilem nową. Przeskanuje teraz arcavirem i CWShredder. A co do innych sterowników to ich nie wgrywalem windows sam znalazl i zainstalowal.

Pozniej sciagnij SP2, zainstaluj i zrestartuj komputer

Tego sie nie usuwa

Jak wyskoczy okno msconfig to zaznacz Nie pokazuj mi tego… i kliknij ok

Wklej loga SilentRunners

Ale raczej problem lezy tu:

Jesteś w stanie skorzystać z przywracania systemu jak tak to go użyj

Dlaczego kazesz mu to usunąć, to prawidlowy wpis :?

Wyczyść rejestr programem jv16 PowerTools

Opcje rejestru =>Klikamy “Czyszczenie rejestru” (opcja pokazana na na poniższym obrazku) następnie klikamy “Kontynuuj” po czym klikamy “Start” po tym jak program sprawdzi rejestr klikamy Wybierz => Wybór specjalny i klikamy “Pozycje które można bezpiecznie usunąć” i na koniec klikamy “Usuń”

jpt3kj.jpg

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Problem dotyczyl DirectX. Pozniej sobie zreinstaluje.

a co do

To masz racje, ale czasami mozna kosmetycznie to usunac a WFP przywraca ten plik po restarcie, dlatego nie uzylem Hijacka.

TU podaje loga z Silent Runners

Złączono Posta : 01.03.2006 (Sro) 15:47

Tu zaś kolejny log z HijackThis. Co do przywracania systemu nie wiem z jakiego powodu ale nie mam żadnego punktu przywracania systemu. Wczoraj jeszcze mialem wile punktów do wyboru. Rejestr przeskanowalem jv16 PowerToolsem. Co do resetowania to podczas wczytywania windowsa sie resetuje ale już rzadko. Resetnol mi sie przy sprawdzaniu rejestru jv16 PowerToolsem oraz jak prubowałem EasyCleanerem przeskanowac również sie resetną lecz za następną prubą wszystko poszlo dobrze.

No logi masz ok