Ciągle restarty komputera

Siemanko, jestem posiadaczem laptopa, acer swift 5, gdzieś od czerwca zaczęły pojawiać się losowe błędy bsod, (za kazdym razem inny) restart komputera, i czasem po 15 minutach, a czasem po kilku godzinach sytuacja się powtarzała. Laptop pojechał do serwisu gwarancyjnego, wymienili płytę główną, dalej to samo, chociaż wmawiali mi ze to wina sterowników/aktualizacji Windowsa, aż przestał się włączać, pojechał znowu. Znowu wymienili płytę główną, wrócił do mnie i przez 2-3 msc było wszystko w porządku ale od 3 dni jakoś znowu w losowych momentach pojawia się bsod „kmode exception Not handled”, chociaż teraz już pojawiają się inne.
chcialbym żeby ktoś mnie przeprowadził i pomógł sprawdzić czy wplyw na to może mieć jakiś sterownik? Bo nie widzi mi się wysyłanie do nich znowu laptopa, bo zaczynam pisać prace inżynierską i najzwyczajniej go potrzebuje, a wysłanie go do nich wiąże się z około 3 tygodniami bez sprzętu.

specyfikacja:
windows 11 home
i5-1035g1
8gb ram

edit: dodam tylko że bsod wyskakuje niezależnie od uruchomionych aplikacji, mam nawet wrażenie ze częściej pojawiają się gdy laptop nie jest niczym obciążony, wczoraj podczas pracy w PowerPoincie, potrafił pokazać się 3-4 razy w ciągu 15 minut.

Rękojmia, zwrot gotówki / wymiana na nowy, nie gwarancja i naprawy.
Po takiej liczbie napraw temat dla mnie jest jasny, uciekać z tego egzemplarza.

BSOD powinien generować plik dmp.
Do jego obsługi jest program BlueScreenView.
Sprawdź. Być może winien jest tylko sterownik ale przyczyną może być też niezgodny sprzęt, bios, usługa systemowa, problem z pamięcią (piszę o błędzie KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED)