Ciągłe restarty systemu Windows XP

Witam.

Jestem nowy na tym forum i niestety mam problem.

Mianowicie-komputer samoczynnie restartuje się podczas grania-pojawia się blue screen i mówi o zrzucie pamięci fizycznej pojawiaja sie takze niezrozumiale kody i od groma cyferek.Zawiesza się takze dzwięk. Niewiem w czym tkwi mój problem ponieważ podczas przeglądania stron www nic się nie dzieje. Prosiłbym o niewyzywanie od lamerów-użylem opcji szukaj i stwierdzilem ze przypadki innych osob sa dostosowane do ich konfiguracjji sprzetowej i nijak sie to ma do mojego problemu :(. Prosilbym o szybka odpowiedz poniewaz te restarty utrudniaja granie ;/. Oto raport z everesta oraz moja konfiguracja komputera: Temperatury:

Płyta główna 35 °C (95 °F)

Aux 35 °C (95 °F)

Procesor graficzny 74 °C (165 °F)

SAMSUNG HD160JJ 42 °C (108 °F)

Wentylatory:

Procesor 2789 RPM

Wartości napięć:

Napięcie rdzenia procesora 2.34 V

+2.5 V 2.80 V

+3.3 V 3.22 V

+5 V 4.92 V

+12 V 11.90 V

+5 V podczas wstrzymania pracy 4.87 V

VBAT baterii CMOS 3.07 V

Debug Info F F2 FF 00

Debug Info T 35 35 00

Debug Info V 92 AF C9 B7 BA C2 4D (77)

Myśle ze moze chodzic o zasilacz ale niewiem jak sprawdzic jego model oraz moc :(.

Konfiguracja kompa:

Amd Athlon 3800+ 64 bity X2

Grafa Gigabyte GF 7600 GT

512 Ramu

Dysk Samsunga 160 GB SATA

Płyta główna Gigabyte nforce 430 GA-M55plus-S3G

Po pierwsze czy przypadkiem ostatnio nie grzebałeś w środku paczki?

Na zasilacz bym nie stawiał, raczej procesor, płytę albo grafikę.

Mniej wiecej od kiedy Ci się tak robi.

pamiętam jak miałem jeszcze mojego złoma <3

działo się podobnie pojawiał sie niebieski ekran i masa znaczków, jednak to była wina grafiki, moja riva tnt2 po prostu nie wytrzymywała “napiecia” i musiała odtajć, nie tyle że się grzała ale po prostu byłą gdzieś uszkodzona.

Nie Nic nie grzebałem zmartwiłeś mnie tym ze moze codzic o cos grubszego niz zasilacz :/Robi mi się tak od początku lata mniej więcje

Czy komputer spełnia minimalne wymagani gry ?

Ja bym dołożył RAM do 1024 MB, ponieważ według mnie możliwe, że jest za mało pamięci RAM i zaczyna pracować plik wymiany i występuje błąd.

:roll: szczerze wątpię. Za to z pełnym przekonaniem mogę stawiać na zasilacz a coś o tym wiem :slight_smile: mam już piąty z kolekcji zdecydowanie za słaby (choć grunt że za darmo :mrgreen: ) i identyczny problem.

w Poniedzialek zanosze sprzęt do serwisu zeby mi go sprawdzili. Jest na gwarancjii więc mam nadzieje ze wymienią uszkodzony element ^.-