Ciągłe rozłączanie się połączenia internetowego

Hejka mam problem… Gdy podczas Gry w Enemy Territory lub sciągania jakiegoś pliku dostaję laga tak co 2-3 min na 5 sek i nie wiem czy to jest wina mojego routera “ASMAX” AR 704g.Chodź na moim laptopie żadnych lagów lub zerwań połączeń nie doświadczam więc myślę że to jest wina jakiegoś złośliwego programu lub innego syfa ;/ Dlatego prosiłbym was o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu

Tutaj daję loga z Hijackthis :

A tutaj z Silent Runners

Usuń wpisy HJT.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Po wykonaniu możesz wkleić nowe logi.

HijackThis

Silent runners

Logi są ok.

Kosmetyka:

Start => uruchom => msconfig => zakładka Uruchamianie => możesz odznaczyć w/w.

Panel sterowania => Java Plug-in => Update => odznacz opcję Check for updates automatically.

Jeśli nie korzystasz z zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz: Panel sterowania => Opcje regionalne => Języki => Szczegóły => Zaawansowane => zaznacz wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

W opcjach komunikatora możesz wyłączyć uruchamianie przy starcie systemu jeśli nie jest Ci potrzebne.

Jeśli nie używasz Messenger’a to go usuń: start => uruchom => wpisz polecenie:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

W dodaj/usuń programy możesz odinstalować Desktop Messenger. Jest to całkowicie zbędny problem wyświetlający newsy.

Proponuję usunąć aplikację dostępową neostrady, a połączenie skonfigurować ręcznie:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

Dodatkowo przejrzyj temat Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

Bardzo Dziękuje za pomoc !!