Ciągłe włączanie się klawiatury ekranowej Vista

Witam.

Mam taki problem , raz mi się klawiaturka popsuła i włączyłem klawiature ekranową. Od tego czasu działa mi juz klawiatura a tej klawiatury ekranowej nie da sie wyłączyć , myślę o tym że jak włączam komputer i się loguje na panel administratora to mi się po zalogowaniu włącza ciągle ta klawa ekranowa. Proszę o pomoc.

Wejdź w start > uruchom > msconfig > uruchaminie i odznacz osk.exe .

Tam nie ma osk… hmm

Spróbuj brutalnie usunąć z systemu osk.exe. Wcześniej utwórz kopię zapasową, tak na wszelki wypadek.

Lokalizacja :arrow: C:\Windows\System32\osk.exe

Pokazuje mi ze musisz mieć uprawnienia do wykonania tej operacji - kurde!! CO ZA GOWNO Z TEJ VISTY, sory .

Ja juz nie wytrzymie ;/

Aby cokolwiek usunąć musisz mieć uprawnienia administracyjne, i tu nie ma co wyzywać na Vistę ponieważ podobnie będzie na XP, na zwykłym, ograniczonym koncie. System zwykłemu userowi poprostu nie pozwoli na wykonanie operacji kopiowania/usuwania w katalogu systemowym.

Dokonaj tej czynności spod konta admina.

To jest moje konto administracyjne , nie ma innego konta ;p

Usunąć plik można na wiele sposobów np. z płytki live CD linuksa czy też spod konsoli odzyskiwania.

Witam,

Tez się meczyłem z tą kalwiatura ekranową. straszne dziadostwo w tej viscie…

Nalezy przejąć na własnośc ten plik (we wlasciwisciach) o usunac wszystkie inne uprawnienia. A potem mozna juz zrobic z nim co sie rzewnie popdoba…

Pozdr,

U.