Ciągłe wyłączanie sie Internetu

Witam potrzebuje pomocy co do mojego Internetu a więc Posiadam Neostrada TP / 1MB mój internet ciągle się wyłącza i muszę ciągle wchodzić w Połączenia Sieciowe wyłączyć połączenie i ponownie włączyć dzieje mi się tak co 10-30 min czasami nawet co 5 Nie mogę spokojnie chodzić po internecie czy rozmawiać z przyjaciółmi u mojego brata internet chodzi normalnie i tak się nie dzieje dodam ze posiadam Laptopa i Modem podpięty jest do Komputera Brata posiada on normalnego PC-ta i taki problem występuje wyłącznie na moim Laptopie bardzo proszę o pomoc

Riffa , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami spisanymi w regulaminie forum. Inaczej temat zostanie usunięty.

Jaki modem?

Jak łączysz się z modemem?

Ruterem

Jakim?

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic285355.html

Posiadasz router podłączony bezpośrednio do linii telefonicznej (z wbudowanym modemem DSL), czy Internet “idzie” przez modem komputer brata do routera, skąd trafia do twojego laptopa?

Jeśli to drugie, to czy gaśnie lampka WAN, Internet lub podobna na routerze? I to samo z lampką WLAN, Wi-Fi etc.

Jaki masz router? Jaka karta bezprzewodowa w laptopie (jeśli wbudowana, to jaki laptop)? Jaka odległość router-laptop?