Ciągle wyskakująca strona

(Mac Prus) #1

nonstop wyskakuje http://cursormania.smileycentral.com/do ... 05x0sd06b6

(adam9870) #2

Log czysty ale wrzuć log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

(Mac Prus) #3

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 14:36

odpowiadał będe wieczorem

z góry dz.

(Joan Sunshine) #4

Skan AVG AntiSpyware 7.5 po update, wklej raport.

przeleć też SUPERAntiSpyware Free Edition

(Mac Prus) #5

(adam9870) #6

KaZaA jest klientem zawierającym komponenty szpiegowskie mogące zostać wykorzystane do szpiegowania użytkownika. Radziłbym więc zastanowić się nad zmianą Kazy na jakiś nieco bezpieczniejszy program służący do bezpośredniej wymiany plików.

Pomocnymi w wyborze odpowiedniego klienta mogą być poniżej zlinkowane materiały:

:arrow: Zainfekowane programy P2P i ich czyste alternatywy

:arrow: Kategoria: Bezpośrednia wymiana plików

Kliknij prawym klawiszem myszki na ikonę Mój komputer => wybierz Właściwości => przejdź na zakładkę Przywracanie systemu => zaznacz opcję Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach, a dalej tylko potwierdź.

c9d591021b362185m.png

Oczywiście potem z powrotem możesz włączyć przywracanie ponieważ ta funkcja bywa czasami przydatna w przypadku awarii systemu etc...

(Mac Prus) #7

Jakim programem usunąć te wpisy? :?

(adam9870) #8

O które wpisy Ci chodzi?

Żadnych wpisów nie należy usuwać. Jeśli chodzi o wpisy zacytowane przeze mnie w moim poprzednim poście, to nie musisz nie w ogóle zwracać uwagi. Podałem instrukcje usuwające odnosząc się do poszczególnych wpisów po to, by ktoś kto będzie potem przeglądał ten temat wiedział dlaczego napisałem tak a nie inaczej :wink:

(Mac Prus) #9

OK DZięki wszystko jest dobrze

pozdro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: