Ciągle wyskakująca strona

nonstop wyskakuje http://cursormania.smileycentral.com/do … 05x0sd06b6

Log czysty ale wrzuć log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 14:36

odpowiadał będe wieczorem

z góry dz.

Skan AVG AntiSpyware 7.5 po update, wklej raport.

przeleć też SUPERAntiSpyware Free Edition

KaZaA jest klientem zawierającym komponenty szpiegowskie mogące zostać wykorzystane do szpiegowania użytkownika. Radziłbym więc zastanowić się nad zmianą Kazy na jakiś nieco bezpieczniejszy program służący do bezpośredniej wymiany plików.

Pomocnymi w wyborze odpowiedniego klienta mogą być poniżej zlinkowane materiały:

:arrow: Zainfekowane programy P2P i ich czyste alternatywy

:arrow: Kategoria: Bezpośrednia wymiana plików

Kliknij prawym klawiszem myszki na ikonę Mój komputer => wybierz Właściwości => przejdź na zakładkę Przywracanie systemu => zaznacz opcję Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach, a dalej tylko potwierdź.

c9d591021b362185m.png

Oczywiście potem z powrotem możesz włączyć przywracanie ponieważ ta funkcja bywa czasami przydatna w przypadku awarii systemu etc…

Jakim programem usunąć te wpisy? :?

O które wpisy Ci chodzi?

Żadnych wpisów nie należy usuwać. Jeśli chodzi o wpisy zacytowane przeze mnie w moim poprzednim poście, to nie musisz nie w ogóle zwracać uwagi. Podałem instrukcje usuwające odnosząc się do poszczególnych wpisów po to, by ktoś kto będzie potem przeglądał ten temat wiedział dlaczego napisałem tak a nie inaczej :wink:

OK DZięki wszystko jest dobrze

pozdro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: