Ciągle wyskakujące powiadomienie. Konfiguracja Kasperskiego

Mój problem polega na tym że zainstalowałem sobie Kaspersky 7.0.0.125 dd (triala z ich strony- obecnie wykupiłem licencje na rok). Problem jest w tym że zawsze gdy wchodze na gg, lub dlugo siedzę na gg wyskakuje mi ciągle pewne powiadomienie. Zamieszczam screena.

a0df7a35b6d25b6am.jpg

Niby tam pisze “akceptuj”, ale to działa tylko na moment i za każdym razem gdy wchodzą na gg (lub długo siedze na nim) to dręczą mnie te powiadomienia.

Moje pytanie brzmi- gdzie dokładnie wejśc aby odznaczyć gg definitywnie (aby mnie nie nękały te powiadomienia). Zaznaczam że wcześniej miałem tą samą wersję Kasperskyego i nie miałem tego problemu, więc widocznie da sie to jakoś wyłączyć na trwałe. Oczywiście kaspersky pyta mnie jednorazowo przy połączeniu z każdym nowym programem który używam pierwszy raz np. Skype, ale nie żeby za każdym razem gdy wchodzę na niego :twisted:

ps. Zapora Kasperskiego jest ustawiona na “niski poziom bezpieczeństwa” i “reguła dla aplikacji” w zaporze jest odfajkowana. Zresztą gdy nie jest odfajkowana, także nic to nie daje.

Jestem bezrady, prosze o pomoc.

1.otwierasz kasperskiego

2.wchodzisz w zapora sieciowa

3.konfiguruj

4.ustawienia

5.dodaj

6.aplikacje

7.wybierasz gadu-gadu

lub jak nie pomoze skasuj plik: update.tmp

z

c:\documents and settings(uzytkownik)\ustawienia lokalne\TEMP

Żadna reguła na ten plik nie pomoże, ale jest na to rada.

Tworzysz w notatniku pusty plik, zapisujesz, zmieniasz nazwę na update.tmp i umieszczasz w folderze

c:\Documents and Settings\ Użytkownik \Ustawienia lokalne\Temp\

Potem zmieniasz jego atrybut na “tylko do odczytu” i po sprawie. Kasperski już nie będzie Ci zawracał tym głowy. :slight_smile:

Zmiana reguła nic nie pomogła, a jeśli chodzi o drugą podpowiedz:

to mam pytanie.

Wchodze tak jak podajesz c:\Documents and Settings\ ale w co mam wejść później?? Mam “administrator” “all users” i “adm” nie mam czegoś takiego jak “użytkownik”. Rozumiem że pewno rozchodzi się o jedno z tych 3 folderów które wymieniłem. Szukałem w każdym z nich pokolei i żaden z nich niema kolejnego pliku czyli “Ustawienia lokale”. Dodam że komputer należy tylko do mnie i tylko ja go używam. Wiem że to pewno banalne pytanie ale jak dalej postępować w/z tym?

masz włączoną opcję pokazywania plików ukrytych/systemowych :?: bo inaczej nie zobaczysz “Ustawienia lokalne”

:roll: Masz racje heh podziałało.

Po kolei robiłem tak jak mi radziliście i nic nie pomagało. Twoja podpowiedź testowałem ostatnio i… podziałało =D>

Dzieki :stuck_out_tongue: