Ciągłe zawieszanie się komputera! Pomocy

Witam Od dawna się głowie nad tym problemem. Częste zawieszki kompa, i możliwy jest tylko reset. Dziś wyskoczył mi błąd Bład i nie wiem na czym on polega. Sprawdziłem kondensatory i znalazłem jeden uszkodzony -> Kondensator

Czy wymiana pomoże ustąpić zawieszaniu się komputera i ile może kosztować, bo wiem że kondensatory są tanie, ale wymieniać się sam boje:)

Proszę o pomoc

Aha i jeszcze jedno pytanie: co to jest -> Olh…

To jest wirus.

Pobierz The Avenger.

Skopiuj ten tekst:

Files to delete:

C:\WINDOWS\system32\olhrwef.exe

W oknie The Avengera klikasz Paste Script from Clipboard , wybierasz Execute i zgadzasz się na restart.

Po restarcie kasujesz plik C:\Avenger\backup.zip i dajesz nam do przejrzenia plik C:\avenger.txt

Żeby wymienić kondensator musisz mieć dobry sprzęt ale najlepiej oddać takie coś do elektronika on wlutuje i wlutuje za jakieś 20-30zł i powinien się już nie wieszać. Ja miałem 5 wylanych kondensatorów i mi się nie opłacało lutować a nowa płyta kosztowała mnie 80zł(oczywiście mam starego kompa)

Logfile of The Avenger Version 2.0, (c) by Swandog46

http://swandog46.geekstogo.com


Platform: Windows XP


*******************


Script file opened successfully.

Script file read successfully.


Backups directory opened successfully at C:\Avenger


*******************


Beginning to process script file:


Rootkit scan active.

No rootkits found!


File "C:\WINDOWS\system32\olhrwef.exe" deleted successfully.


Completed script processing.


*******************


Finished! Terminate.

A co do kondensatora, to wiesz boje się trochę oddać do elektronika, bo słyszy się o różnych frajerach, którzy kradną to i owo a wkładają jakieś badziewia… hmmm no ciagle sie resetuje i nie wiem co robic;/ A ten wirus widzę skasowany. Dzieki za pomoc

Możesz usunąć program The Avenger. :slight_smile:

siwyck , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif