Ciągły błąd logowania na FB w smartfonie. Proszę o pomoc!


(Chateau de Jabol) #1

Witam, mam następujący problem: Chciałem w smartfonie przenieść aplikację facebook z telefonu na SD za pomocą programu typu App2SD i stało się tak, że musiałem odinstalować FB ze smartfona, bo nie udało się przenieść aplikacji. Podczas odinstalowywania użyłem opcji "wyczyść cache" i "wyczyść dane" w celu pozostawienia po FB w telefonie jak najmniej śmieci przed ponowną instalacją i niestety przy próbie ponownej instalacji FB ze sklepu play FB wgrał się w wersji starszej ale prawdziwe schody pojawiły sie przy próbie logowania, mianowicie wystepuje pomimo wielu reinstalacji błąd który załączyłem w obrazku:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba6f28a12b26437a.html

 

W dziale pomocy na stronie facebooka jest napisane, żeby:

  • sprawdzić czy wersja aplikacji jest aktualna (raczej nie jest)

  • reinstalować aplikację (nic nie dało)

  • zalogować się przez przeglądarkę w smartfonie (udało się)

  • jeśli nic nie pomoże skorzystać z opcji odzyskiwania konta

 

Dlaczego nie mogę sie zalogowac poprzez aplikację? Czy ja niechcący wykasowałem konto na fb z pozycji telefonów? (na PC moje konto istnieje)


(lordjahu) #2

Jeśli możesz wejść na swoje konto poprzez przeglądarkę w komórce lub PC, to konto musi istnieć :slight_smile:

Spróbuj ściągnąć i zainstalować najnowszą wersję poprzez stronę z facebooka - https://www.facebook.com/mobile/?ref=pf


(Chateau de Jabol) #3

Ok, dziękuję za odpowiedź :))


(lordjahu) #4

 

Powinien się zaktualizować. Bądź spokojny. Skoro nie wyskakuje to się na zapas nie zamartwiaj :wink:


(Chateau de Jabol) #5

Ok, jeszcze ostatnie pytanie. Jak odinstalowałem FB z telefonu, zainstalowałem jego zamiennik https://play.google.com/store/apps/details?id=app.fastfacebook.com&hl=pl i gdy go już odinstalowałem (bo tez nie działał) to po ponownej instalacji FB, fast for facebook siedział w pozycji "platforma" http://naforum.zapodaj.net/c6ecc525a5fb.png.html usunąłem go i czy zatem mogło to zaszkodzić oficjalnej aplikacji FB? Teraz mam w pozycji "platforma" zero aplikacji jak widać. PS. Czy to nie jest jakiś oficjalny dodatek wymagany przez oficjalną apkę FB w telefonie? Po jeszcze jednej reinstalacji FB już go (fast for FB) nie było tam w "platforma" jakby coś