Ciągły brak pamięci Galaxy mini (rom Chocobread 3.2)

Testuje rom Chocobread, jest to najstabilniejszy i najszybszy rom jaki testowałem. Jednak jak zwykle coś zawsze musi być nie tak. Otóż np. aplikacja link2sd nie działa tak jak na innych romach. na początku utworzyłem partycje na SD programem MiniTool tak jak to robiłem zawsze, ale android pokazywał mi, ze karta jest uszkodzona i mogłem ja tylko formatować, wiec zrobiłem partycje przez CWM 4 udało sie. Najpierw w link2sd tworzyłem skrypt pod ext2 a potem ext3 lecz się nie udało i dopiero z ext4 ruszyło. Aplikacja jednak nie działa prawidłowo i nie przenosi mi automatycznie na utworzona partycje przenosi tylko poprzez funkcje app2sd automatycznie na partycje fat32. 

I tu pojawia się dodatkowy problem. Po zainstalowaniu 2-3 aplikacji na czystym romie kolejna aplikacja nie chce się instalować z powodu braku miejsca… doszedłem do tego (patrząc w link2sd pod “Stan pamieć”), ze /cache się zapełnia. 

Wpisałem w terminalu su potem dałem enter i wpisałem komendę cachetodata i znowu enter po czym cache zapisywało mi w pamięci telefonu. To tez nie pomogło bo po zainstalowaniu kolejnych 2 aplikacji zapełniło mi tez pamieć telefonu :smiley:

Poradźcie mi jak się tego problemu pozbyć by było tak jak na innych romach gdzie mogłem ładować ile chciałem aplikacji.

MemoryFive , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus