Ciągły brak zasięgu w telefonie


(CarpeDi3m) #1

Witam, posiadam HTC HD7 i mam ciągły brak zasięgu..Najprawdopodobniej to wina sim locka? Teraz pytanko jak go zdjąć? ;p O ile się nie mylę posiadam Windows Phone 6.5 albo 7 xd


(mozilla007) #2

Gdyby był SimLock, to pewnie telefon by poinformował, że karty nie można użyć.


(lordjahu) #3

Jaki Operator ? Nagle się tak stało - może coś w telefonie ustawiałeś - np zmieniłeś sieć telefoniczną ?


(P3ko00) #4

Jeśli telefon wcześniej działał z tą kartą sim to jak bym obstawiał, że popsuła się właśnie kart sim. Sam miałem taki przypadek i o kilku słyszałem od znajomych.


(mktos) #5

Jeśli tak się dzieje na każdej karcie SIM (także od oryginalnego operatora) to (zaskoczenie) telefon może być po prostu uszkodzony. Miałem to w 8110 (końcówka mocy) oraz w HTC Wizard (błędne oprogramowanie wgrywane przez szaleńca).


(CarpeDi3m) #6

Nie, po prostu wymieniłem się telefonem :slight_smile: Jak włożyłem kartę do innego telefonu bez sim locka wszystko grało. ;p To jest sim lock. Szkoda tylko, że zdjęcie kosztuje 39zł ;/


(rubin714p) #7

Gdy byl simlock to nie przyjelo by karty sim.Uszkodzony telefon.Upadl?Byl zalany?Spróbuj hard reset. http://wpworld.pl/208/htc-hd7-problem-z-zasiegiem/


(CarpeDi3m) #8

To sim lock. Bo jak włożyłem kartę z orange wszystko grało chciał pin i w ogóle a jak w ogóle karty nie było to był komunikat, że brak karty. :slight_smile: Wszystko ok telefon sprawny. Zaraz zrobie hard reset dla pewności :stuck_out_tongue:

Dodane 22.06.2013 (So) 0:02

A i jak chce wybrać siec to mam tylko, że mogę orange. ;p

Dodane 22.06.2013 (So) 0:12

Po resecie fona “Bład karty sim Brak karty sim lub jest ona nieprawidłowa” Ma sim locka i tyle 39zł w plecki:x


(-Puma-) #9

To jak może być zasięg w innej sieci skoro masz blokadę na Orange :wink:


(CarpeDi3m) #10

zasięg był jak włożyłem kartę od orange :stuck_out_tongue:


(system) #11

Tutaj są wypunktowane sposoby na brak zasiegu: http://brak-zasiegu.blogspot.com/


(Lorro7) #12

No a nie możesz iść do jakiegokolwiek serwisu i zdjąc simlocka? Sprawdź też na wszelki wypadek, czy nie masz włączonego trybu offline (samolotowego).


(rubin714p) #13

Pierwsze pytanie-w jakiej sieći telefon pracuje? Bo narazie to widze ,że mieszasz.Jak jest simlock w telefonie to nie przyjmie telefo karty. Wkładasz orange>dajesz PIN i co się dzieje? Telefon sie uruchamia dalej i brak zasięgu?