Ciągły dźwięk podłączania urządzenia


(Popekj) #1

Witam serdecznie!


(Dimatheus) #2

Hej,

Spróbuj odłączyć od komputera wszystkie możliwe urządzenia USB? Czy dźwięk nadal będzie się pojawiał? Czy w trybie awaryjnym też widać ciągłe odśnieżanie się urządzeń w menedżerze?

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Popekj) #3

W tym czasie nie ma żadnych urządzeń podpiętych pod USB. W trybie awaryjnym nie zauważyłem odświeżania się Menedżera. Za to w trybie awaryjnym jest problem z tym: post-245758-0-49955700-1413557974_thumb., a pokazane wyżej nie występują… Jednak gdy wróci się do normalnego trybu spowrotem są problemy z urządzeniami jak w pierwszym poście.


(Dimatheus) #4

Hej,

Czyli problem może dotyczyć klawiatury, kamerki internetowej, touchpada bądź czytnika kart pamięci. Te urządzenia też podpinane są poprzez USB, tyle że wewnętrzne. Nie zauważyłeś problemu z którymś z tych urządzeń?

To akurat normalne - w trybie awaryjnym są ładowane tylko podstawowe sterowniki.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(wysiek) #5

Może to też być problem uszkodzonego lub mocno zakurzonego gniazda USB. Sprawdził bym każde gniazdo po kolei podłączając np pendrive. Nie tyle mam tu na myśli poprawne działanie gniazda, ile o ustąpienie dźwięku podłączenia w momęcie, gdy urządzenie będzie podłączone.