Ciągły restart

Witam, mam problem związany z laptopem Samsung R510 z oprogramowaniem Vista. Po zainstalowaniu programu Alcohol 120% wyskoczyła informacja z pytaniem o instalowanie strerowników. Po zaakceptowaniu komputer zresetował się. Przy każdym włączeniu (restarcie) wyskakuje informacja o złym zamknięciu systemu, po wybraniu “uruchom system windows normalnie” po załadowaniu przechodzi do wybierania użytkownika, po wyborze pojawia się napis “zapraszamy” i komputer się resetuje. Na początku pojawia się informacja o błędzie na niebieskim tle, następnie znów przechodzi do miejsca gdzie pojawia się informacja o zlym zamknieciu systemu i tak w kółko. Czsami na chwile po wybraniu użytkownika, po napisie “zapraszamy” pojawia sie pulpit po czym następnie sie resetuje.

Prosze o pomoc .

Spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym.

Wtedy, aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Nie da sie uruchomic systemu w żadnym trybie awaryjnym, za każdym razem jest błąd i reset.

Miałem kiedyś podobny problem. Po wyłączeniu UAC ponownie uruchomiłem komputer a potem nie dało się go włączyć. Dochodził do momentu “Zapraszamy” i restart. Nie dało się go uruchomić nawet w trybie awaryjnym. Także mam Viste.

Niestety u mnie skończyło się na reinstalacji systemu :frowning: .

W jakieś opcje wchodziłem chyba przez F8 ale dokładnie nie pamiętam (po pasku ładowania chyba) może to coś pomoże.

Można wyłączyć opcję aby komputer włączał się mimo awarii/problemu. Jak to zrobić: http://www.forum.pcfoster.pl/viewtopic.php?t=118 - punkt 1

Jeżeli znajdziesz taką opcję to spróbuj naprawić system przez płytę z Windowsem ale to raczej nie możliwe w tym przypadku :frowning: (najpierw ustaw bootowanie w biosie z napędu). http://windowshelp.microsoft.com/Window … 51045.mspx

Pozdrawiam! :slight_smile:

Miałem to samo co ty z Alkoholem 120%, wystarczy zrobić przywracanie systemu z płyty od Windowsa i wszystko będzie działać :slight_smile:

A czy da się zrobić bez utraty danych z komputera?

Jeżeli cofniesz system przed momentem instalacji to najmniej ryzykujesz (utraty danych).

Ja nie straciłem nic :slight_smile: Tylko alkohol wcięło :smiley: