Cicha klawiatura gamingowa za około 500 zł

Witam. Chciałbym zakupić klawiaturę gamingową. Budżet jaki chcę na to przeznaczyć to około 500 zł. Zależy mi na tym, by klawiatura była cicha, miała rgb, oraz by miała jakieś pokrętło lub przyciski do regulacji dźwięku. Jeżeli ktoś jest wstanie coś polecić to byłbym wdzięczny. Dziękuję.

Preferujesz jakiś skok klawiszy?

Ja mam Logitech G213.

Jest to membranówka, ale da się - i grać, jak i przyjemnie pisać. Mam ją chyba ponad 2 lata. Klawisze z literami się „wypolerowały” (w dotyku bardziej gładkie i błyszczące). Pewnie od klikania, ale mi to nie przeszkadza - po prostu dużo piszę i tyle.

Link:
Klawiatura Logitech G213 Prodigy (920008093) - Opinie i ceny na Ceneo.pl

RGB jest, regulacja głosu jest no i liter nie zetrzesz, bo to double injection, czy jakoś (wycięcia).

Cicho potrafią działać przełączniki optyczne ale też nie wszystkie, niektóre są głośniejsze Gateron Switches: Mechanical VS Optical! (Sound Test) - YouTube

Oglądałem dużo opinii na youtube (w tym filmik od Brandlee) i pojeździłem też po sklepach. W jednym sklepie na wystawie mieli Razer Huntsman V2 Red Linear. Bardzo mi spasowała ta klawiatura. Jest bardzo cicha i wg mnie bardzo fukncjonalna. Jej wygląd nie jest przesadzony. Zdecydowałem się dodać trochę pieniędzy do początkowego funduszu na klawiaturę i powiem szczerze jestem zadowolony. Temat uważam za zamknięty. Dziękl :slight_smile: