Cicha mysz poszukiwana :) - do 100 zł

Witam szanowne grono :slight_smile:

Jestem w trakcie poszukiwań nowego gryzonia z racji iż stara Cobra Junior zaczęła szwankować (a szkoda bo naprawdę lubię tą myszkę).
Poszukuję myszy która posiada cichy (może być bezklikowy) klik. Czasami pracuję w nocy zdalnie i takie kliki przeszkadzają innym domownikom. Jednocześnie lubię sobie pograć, ale bez jakichś konkretnych wymagań w tym aspekcie. Szukam czegoś na podobieństwo Natec Genesis G66 i pewnie bym ją brał ale sporo ludzi narzeka na temat jej słabego wykonania/ szybkiego psucia się. Myszka może mieć podświetlenie ale fajnie jakby miała opcje jej wyłączenia. Tylko myszki przewodowe wchodzą w grę a kwota to tak max do 100 zł jeżeli naprawdę będzie tego warta, ale wolałbym niżej. Proszę o propozycje fajnych cichych gryzoni.

Ta mogłaby być? 99 zł

1 polubienie

Jest to myszka bezprzewodowa a takie odpadają. Dziękuję. Mi się tylko wydaje czy takich cichych myszek jest jak na lekarstwo?

Widziałem Kestrela - Myszka tej samej marki co genesis g66 i z tego co czytałem delikatna - u mnie z tym słabo - dość często zdarza się że gryzoń chce spaść z biurka. Dlatego szukam czegoś wytrzymałego. Design jak najbardziej spoko ale wolałbym coś trwalszego.

1 polubienie

Moim zdaniem spoko jest taka A4 Tech https://www.sferis.pl/mysz-a4-tech-bloody-blazing-a90-a4tmys45083-p388966 wytrzymała i dosyć nie droga.

Na 99% A4Tech będzie głośniejszy od Logitecha dotykowego :slight_smile:

Wygląda na to, że raczej słabo będzie z doborem tak więc chyba na tą chwilę zrezygnuję z zakupu cichej myszki i kupię tradycyjną i chyba padło na MODECOM GMX4 PLUS.

Ten modecom raczej nie jest warty 100zł, w tym budżecie lepiej weź dm1 albo logitecha g203 https://www.x-kom.pl/p/341558-myszka-przewodowa-logitech-g203-prodigy-gaming-mouse.html mają dużo lepsze sensory

No cóż już dotarła do mnie GMX4 plus - w porównaniu do starej cobry to… nie ma co porównywać - jestem zadowolony, więcej mi nie trzeba. Chociaż jakbym szybciej miał cynk to pewnie bym pomyślał i o tym gryzoniu. Dzięki.