Ciche chłodzenie do 120zł

Witam!

Tak jak w temacie, prosiłbym o poradę i polecenie chłodzenia na socket AM3 w cenie do 120zł, z zastrzeżeniem, by przede wszystkim było cichsze od Boxowego, na drugim miejscu dopiero istotna jest wydajność (mile widziana też większa od Boxowego).

Dobrze by nie było to też zbyt monstrualnie duże chłodzenie (by zmieściło się do obudowy o szerokości 19cm), a także by nie było na tyle ciężkie by wyginało płytę główną :wink:

dziękuję i pozdrawiam

Mam Arctic Cooling Freezer Xtreme. Wentylatora prawie nie słychać ,a nie wiele może go zagłuszać, gdyż oprócz chłodzenia CPU wentylator mam tylko w zasilaczu (też cichym swoją drogą - Pentagram Cav-500-a12s). Także, jeżeli ma być cicho, to ten freezer jest w ścisłej czołówce. Jeżeli ma być wydajnie, to trochę do czołówki mu brakuje ale i tak jest bardzo dobry. Cena ok. 105 zł.

357dcc03bbc1b605.jpg

Moim zdaniem nie ma nic lepszego od :!: Pentagram Freezone HP-90 AlCu Alpaya :!: .Sam taki posiadam i jestem z niego w 100% zadowolony.Doskonale spisuje się nawet bez podkręconego wentyla , a wtedy wcale go nie słychać.No i ta cena , :o niecałe 80 :o złociszy.Po prostu rewelacja.Naprawdę gorąco polecam. :smiley:

dziękuję za wszystkie odpowiedzi.