Cichy 9600gt

(Ostriket) #1

Jaki 9600gt wybrac? wazne zeby byl dosyc cichy...i najlepiej jednoslotowe chlodzenie :stuck_out_tongue:

(Mateuszlak) #2

Bierz Gainworda, świetna grafika, cichutka, wydajna, lecz niektórym może wydawać się, że głośna, bo to system steruje prędkością wiatraka i do póki system nie zostanie wczytany, to karta chodzi na max obrótów i wtedy trochę ją słychać, ale to tylko do czasu wczytania systemu.

(wacek) #3

Gainword to największe wyjce jeżeli chodzi o 9600GT (no może Palit jest większym)

I nie pomoże tu nawet zmniejszenie obrotów po wczytaniu sytemu.

Jedne z cichszych a zarazem dobrze chłodzonych to Galaxy

(o takich z pasywnym chłodzeniem nawet nie myśl :stuck_out_tongue: no chyba że brakuję ci kaloryferów w domu i chcesz dogrzać mieszkanie :slight_smile: )

(Piotrek_20) #4

Chyba żartujecie, że Gainward jest chichy, Mam gainwarda (patrz foto) i jest głośny.. zamiast Karakorum to słyszę Gainwarda..

(Mateuszlak) #5

Naprawdę nie jest źle, nie powiem nie są bezgłośne, ale też nie należy do najgłośniejszych, po prostu nie drażnią uszu.

(Piotrek_20) #6

Moja mnie drażni.. po OC to nie mogę wytrzymać, tak się grzeje i szum wzrasta.

(wacek) #7

Nie wiem dlaczego piszesz w liczbie mnogiej... (przecież napisałem że Gainward to wyjce)

(Emilmlo) #8

Z cichych 9600GT to polecam tą

http://www.agito.pl/seria-9/msi-geforce ... 28690.html

Palit ma to samo chłodzenie co Gainward, nie wiem czemu w 9600GT jest ono głośne ja na 8800GT mam podobne i jest ciche.

(Ostriket) #9

A jak sprawa wyglada z gigabyte z zalmanem?

(Piotrek_20) #10

Scorpio , skąd wiesz, że ta MSI jest cicha?

(Emilmlo) #11

Z testów i znajomemu montowałem.

(Ostriket) #12

fajnie tylko prosilbym moze jakiegos uzytkownika o opinie nt. gigabyta 9600gt zalman...jakby to powiedziec to jestem nia najbardziej zainteresowany...a i bylbym zapomnial: jak dluga jest ta karta (ogolnie 9600gt)?

(Piotrek_20) #13

średnio dluga.. prawie tak dluga jak płyta mATX

(Dawid Sloma) #14

MSI 9600GT jest cicha (oczywiście dopiero po wczytaniu sterowników). Posiadam i Polecam. Jedyny minus to dwuslotowe chłodzenie (aczkolwiek bardzo wydajne) i ogólnie spore gabaryty.

(Adalbert) #15

A 9600gso Gainward GS? Też jest ciche, karta na podobnym poziomie, a tańsza.

(Ostriket) #16

oplaca sie kupowac: http://www.komputronik.pl/Karty_graficz ... ,id,53674/

jak dluga jest ta karta i wystarczy di niej pentagram 460W?

(Yamaha503) #17

Jak 9600GT to tylko od MSI = cicha, u mnie głośniejszy wiatrak na procku, + dodatkowe OC.

Inne 9600GT niż MSI np. Gianward nie ma regulatora obrotów wiatraka i np. jeżeli komputer przejdzie w stan wstrzymania,hibernacja itp. to karta łazi na full

Pentagram 460W styknie

(Nismo Skyline) #18

Ludzie! Taka prawda że wszystkie 9600 to suszarki. Ja w moim kompie to tylko moją Ewke słysze :stuck_out_tongue:

(Yamaha503) #19

U mnie głośniejszy jest cooler na procku niż grafika.

MSI GF 9600GT i to jeszcze po OC jest cicha

(Adalbert) #20

Bardziej się opłaca kupić http://www.komputronik.pl/Karty_graficz ... 56632,s,1/

Pentagram 460W starczy.