Cichy dźwięk na słuchawkach(nowy komp)

Witam zakupiłem od kolegi kompa,płyta główna ASUS m3n78me czy 78em jakoś tak no i mam taki problem z dźwiękiem,na starym komputerze na słuchawkach na max podgłaszając czasami było aż za głośno a teraz na nowym jest wszystko bardzo cicho mimo że mam wszystko poustawiane na full,instalowałem sterowniki,robiłem format i cały czas jest to samo.Słuchawki też sprawdzałem na innym kompie i działają poprawnie.

Hej,

:arrow: Zaktualizuj sterowniki do układu dźwiękowego do najnowszej wersji,

:arrow: W menadżerze dźwięku, który instaluje się razem ze sterownikami i rezyduje zapewne w systemowym tray’u, sprawdź, czy nie jest włączona funkcja ochrony słuchu,

:arrow: Czy podłączasz słuchawki do odpowiedniego gniazda? Może jest ono skonfigurowane do odtwarzania któregoś z kanałów sourround.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Podłączałem do przedniego panela gdzie powinny być słuchawki i jest to samo,a szczerze mówiąc nie widzie nic takiego jak ochrona słuchu :frowning:

No i jesteś wielki :slight_smile: Ściągnąłem z Realteka sterownik HD audio 2.58 z 2011 i jest ok :slight_smile: Wielkie dzięki

Hej,

Dobrze, to najnowsza wersja. Zresztą znajdziesz je również na vortalu - tutaj.

Cieszę się razem z Tobą. :slight_smile: I polecam się na przyszłość. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus