Cięcie setów na party, wypalanie jako audio cd. Flac - audio

Witam. Mam sety z muzyką po 2h. Jak wiadomo jako AudioCD nie można wypalić 2h na nośniku CD. Jakim programem mogę podzielić taki plik na 2 części i zapisać w takim samym formacie np. set jest w .mp3@320CBR i chcę podzielić na 2 party i zapisać w .mp3@320CBR i następnie taką .mp3 wypalić jako audiocd. Myślałem nad:

Audacity + DeepBurner - jednak Audacity zawiesza się lub strasznie tnie (5FPS ~.~) pomimo, że mam 3GB Ram DDR2 800.

Kolejne pytanie - jakim programem wypalę pliki .flac jako AudioCD ? Mam utwory w .flac @ 1000 bitrate. Szkoda marnować jakości na przerabianiu tego na .mp3@320. Może jakiś program da radę wypalić .flac jako AudioCD ?

Hej,

Podejrzewam, że problem Audacity wynika z konieczności przekonwertowania tak dużego nagrania na plik wav. Może więc lepiej najpierw przerobić pliki mp3 na wav’y (na przykład przy pomocy CDex 1.51), a dopiero później podzielić ja na części i takie pliki - w formacie wav - wypalić na płytce AudioCD. W końcu wav to domyślny format dla płyt Audio.

A nie lepiej przerobić flac’a na wav i wtedy wypalić AudioCD. Faktycznie, szkoda tracić jakości konwertując nagranie do mp3…

Pozdrawiam,

Dimatheus