Ciekawa promocja na Wiedźmina


I zastanawiam się nad zakupem, to myślałem że ktoś inny może też chciał kupić…

Na GOG jest taniej o… 10 groszy :wink:

https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_game_of_the_year_edition

Ja wolę posiadać na Steam, jakoś tak mi lepiej

Na Steam wypożyczasz, na GOG masz na własność. Ale oczywiście to Twój wybór.

2 polubienia

Ale nie wiem czy kupić jak jeszcze nie mam sprzętu na którym mogłem by w miarę komfortowo grać bo mój obecny nawet w 30 fps nie odpali, mam zamiar w tym roku kupić nowy sprzęt i nadrabiać gry

Wszystkie gry mam na Steam to już bez różnicy, i przecież na Steam też jest na własność częściowo, przez ok.6 lat używania Steam nigdy nie miałem problemów.

Zawsze możesz połączyć konto gog z kontem steam i dodam że 100% twojej wpłaty idzie do polskiego producenta warto wspierać rodzimy rynek

GOG Connect

Czyli na Steam mogę grać w gry kupione przez GOG czy odwrotnie?

Ta opcja jest bez sensu, ale chyba jak grę masz na Steam możesz połączyć GOG z Steam i gry z Steam masz w Bibliotece na GOG ale i tak musisz mieć włączony Steam, jak kupuję się na GOG to masz na GOG a nie na Steam, nie da się z GOG gier mieć na Steam…

Czy jak jeszcze nie mam sprzętu do odpalenia gry to opłaca się teraz kupić?

Nie jedna promocja była na Wieśka i jeszcze będzie nie raz. Jeśli jesteś pewny, że kompa zmieniasz na lepszy, zawsze możesz zacząć kolekcjonowac bibliotekę gier.

Sam nie wiem jak to tam jest @anon17641694 nie testowałem tego a przypomniałem sobie o tym gdy natrafiłem na ten temat na pewno dodaje to gry steam do biblioteki gog ale czy jest odwrotnie tego nie wiem szukałem gdzieś informacji ale nie ma nic na ten temat

a co do tego łączenia kont to na stronie gog piszą by przełączyć ustawienia prywatności Steam i status profilu na publiczne

Dzięki. Na razie połączyłem konta. Zobaczę co się wydarzy.

Usunie Ci gry… :sunglasses:

No właśnie ma sens. Nie jestem specem od uruchamiania gier pod Linuksem, więc miałem problemy z uzyskaniem odpowiedniej (do płynnego grania) liczby klatek. Przez Wine nie umiem - 12 FPS w 1400x900 to porażka. Ale po podpięciu Wieśka do Steam i skorzystaniu z Protona, mam 60+ FPS w FHD (1050Ti). Valve odwaliło kawał dobrej roboty, jeśli chodzi o możliwość uruchamiania gier pod Linuksem i chciałem to wykorzystać. Udało się* :slight_smile:

Wracając do tematu, jest tak jak napisał @anon423116 - promocje na Wieśka są co i rusz, więc wg mnie spokojnie możesz poczekać do czasu, aż poskładasz nowy sprzęt.

*chociaż nie ma to związku z połączeniem Steam z GOG :joy: