Ciekawa wręcz niemożliwie tania strona czy scam?

Witam,
ostatnio znalazłem przypadkiem stronę www.notebookre-use.com. Miał ktoś może styczność z podobną bądź z dokładnie tą stroną? Ponieważ ceny wydają się kosmicznie niskie… Wiem, że to strona z laptopami odnowionymi ale żeby aż tak gigantyczna różnica w cenie w porównaniu z cenami nowych laptopów?

P.S. Jeśli coś nie tak z tematem, dajcie znać bo to mój pierwszy post i wątek :stuck_out_tongue:

Znajdź na stronie dane firmy i sprawdź jej autentyczność. Ja na pierwszy rzut oka nie widzę nic co mogłoby ją zidentyfikować, ale to twoje pieniądze.
O ile ten temat jest na serio…

No jest na serio :stuck_out_tongue: pytam po prostu bo nic wlaśnie nie znalazłem dlatego sprawdzam, może ktoś miał styczność już z takim czymś

Kiepsko to wygląda, Dell XPS 13 gold za 513 zł?
Strona robiona na jakimś darmowych szablonie z neta. Z takimi cenami powinni robić szał w necie, a tutaj cisza. Żadnych info, żadnych opinii

Ani to taka atrakcja na używane laptopy. Z FAQ:

Jesteśmy firmą informatyczną “Asset Management”, co oznacza, że ​​współpracujemy z firmami, które dysponują dużą ilością urządzeń do przechowywania danych (np. Komputerów osobistych, laptopów, serwerów) i zarządzamy ich końcowym stanem magazynu, usuwamy wszystkie dane, czyszcząc i przygotowując się sprzedaż. Bierzemy maszyny robocze od pierwszego użytkownika i remontu / remarketingu / odmładzamy je, są czyszczone wewnątrz i na zewnątrz gotowe do użycia!

Nie ma czym podniecać się. Wolę sprawną używkę, niż laptop po liftingu - często to zajechane sprzęty, ale odnowione… :stuck_out_tongue:

Domena wykupiona na początku miesiąca i patrząc na opis firmy to pewnie jakaś ściema :slight_smile:

Z opisu wynika:

Od 1999 roku prowadzimy działalność od lat (est 1995) i jesteśmy tu, aby zostać.

Reputacja niby OK. Ani nie znamy przeszłości firmy. Jakaś to spółka powiernicza Asset Management Company

Koszty dostawy + koszt laptopa może być astronomiczny, albo to wiraż i miraż na koszt zamawiającego.