Ciekawe gry AAA? Jakie możecie mi polecić?

Mam zamiar kupić nowy laptop i chciałbym uzupełnić braki w grach bo długo nie grywałem w nowsze gry AAA (szukam jakiś wydanych po 2012)

(stary sprzęt , obecny : Nvidia GT755M | Intel i7-4700MQ | 4GB RAM)
(nowy sprzęt , jeszcze nie kupiony : Nvidia GTX 1660Ti | AND Ryzen 7 3750H | 16 GB RAM || podzespoły mogą ulec zmianie)

Może jakaś podpowiedź?
Kontynuacja szachów? Samochodówki? Pasjans?

Gry AAA chyba taka podpowiedź starczy , mam niby parę gier na oku np. Wiedźmin 3 , seria AC powyżej 3 części , Watch Dogs 2 , Shadow of the Tomb Raider , Middle-Earth…, GTA V .itd czyli gry AAA ! więc możecie napisać jakie polecacie .itp

Nooo, ja Ci mogę polecić całe mnóstwo gier ale dobrze jakbyś napisał najbardziej pożądane gatunki bo od 2012 wyszła cała masa dobrych tytułów.

Moja lista życzeń na steam , możecie napisać co z tej listy możecie polecić i jakiej gry godnej polecenia brakuje…
https://store.steampowered.com/wishlist/id/skubi00/#sort=order

Z tej listy można wywnioskować mniej więcej czego szukam…

I napisałem ze gatunku AAA…
Cytuje z Gry-Online :
W branży gier wideo jest to określenie stosowane do oznaczenia „kalibru” produkcji. Kategoria AAA (lub Triple-A) odnosi się do gier powstających przy zaangażowaniu dużych nakładów finansowych, nastawionych na wysoką jakość finalnego produktu i korzystających z zaawansowanych technologii. Produkcje AAA to zazwyczaj projekty realizowane przez studia deweloperskie pracujące dla uznanych wydawców. Koszty stworzenia gier z kategorii Triple-A sięgają dziesiątków milionów dolarów. Często są to więc iteracje popularnych marek, co minimalizuje ryzyko poniesienia strat przez inwestorów.
Źródło: https://www.gry-online.pl/slownik-gracza-pojecie.asp?ID=285

i podajesz w Steam liście Cuphead, Hollow Knight ?
hehe

Tylko Steam ?

To napisz z klasy budżetowej AAA. Bo AAA nie ma nic wspólnego z gatunkiem.

1 polubienie

Nie wiedziałem myślałem że to gatunek…

Nie wytrzymam chyba :laughing: na liście są przykładowe gry…i większość jest gatunku | Akcja, Przygodowa , RPG , Sandbox, Zręcznościowe, FPS , MMO , MMORPG , Hack’n’slash , Fabularne .itd | nie lubię gatunków Horror, Strategie , Karciane , Sportowe .itd | bez różnicy czy single player czy multi player…

Dobra już. Zakopujemy lancę.

Tylko platforma Steam ?

Steam najbardziej mi odpowiada, ale inne platformy też mogą być, ale chyba większość gier jest na Steam…

No chodzi mu o gry hitowe / topowe
No to Metro, Seria Assasinów, Tomb Raidery gry od Workshop czyli Warhammer jak ktoś lubi strategie i RPG… z strzelanek to Fallouty / Far Cry, Destiny 2.

Z klasycznych RPG to Baldurs Gate II wersja enchanced, Pathfinder: Kingmaker, pillars of eternity 2, Divinity: Original Sin, Tyrany, Dragon Age…

Z japońskich RPG to polecić można serie Final Fantasy z tych nieco nowszych jeszcze Nier Automata.

Ogólnie jest tego bardzo sporo ja osobiście bardziej wole RPG niż strzelanki…
A jak chodzi o strzelanki to BioShock znajomy ostro pogrywa do dziś :slight_smile:

Kupię sobię napewno :
| serię gier AC (Unity, Syndicate, Orgins , Odyssey…) | Red Dead Redemption 2 | Watch Dogs 2 | Wiedźmin 3 | Star Wars Jedi : Upadły Zakon | Middle Earth : Shadow of War | Shadow of the Tomb Raider | Far Cry : Primal (reszta średnio mi pasuję…) | Fallout 4 | Tom Clancy’s (Ghost Recon , The Division 2 , Wildlands , starsze chyba nie…) | może The Crew 2 | może Forza Horizon 4 | może NFS : Heat | i inne popularne gry…

Ten temat nie miał chyba sensu, bo chyba od początku wiem w co chcę zagrać, czyli same popularne gry…

Graj w to co lubisz a nie w to co inni żeby się przypodobać kolegą na korytarz u w szkole czy w pracy mówiąc że też grasz w najnowsze exlusive…
Ja ostatnio grałem w RimWorld… gra wygląda jak g*** z tibi rodem a giera mega :smiley:

Nigdy nie grałem w gry żeby się przypodobać kolegą, grałem bo koledzy też grali i w taki sposób wbiłem w tej gre +1000h :smiley: był to Minecraft ale każdemu ta gra się znudziła i teraz nie nikt z moich znajomych w to nie gra od 6 klasy :smiley: i po co niby ktoś by w pracy miał mówić że gra w najnowsze exlusive… ( Mam 17 lat w września 18 xd)

Ta wypowiedź też ma mały sens i nie wiem po co nawet ją pisałem :smiley: