Ciekawe hacki (modyfikacje) do phpBB

W tym topicu piszcie o ciekawych modyfikacjach, które wypróbowaliście. Proszę o opis niekoniecznie krótki oraz link do strony na której jest hack. (możecie dać screna)

Komentarze na PW!!

Tylko mała informacja na samym początku.

Piszemy o hackach które instalowaliśmy samodzielnie podając ewentualne problemy z instalacją itd.

Dzisiaj, a raczej wczoraj ukonczyłem swoją pierwszą modyfikacje w życiu. Dzisiaj wam ją chce udostepnic. Moja modyfikacja zawiera 60 hacków w tym 3 style. Większośc modów można wyłączyć w PA. Dodatkowo zrobiłem też wyłączenie YIM i AIM jak by ktoś chcial. Więcej informacji o modyfikacji mozemy znaleśc na mojej stronie, którą podam zaraz. Zapraszam wszytskich też na moje forum. Jeżeli ktos by był chętny u mnie moderatorować to czekam z nieciepliwością:)

Link do strony: XXXXXXXX

Link do forum: XXXXXXXXX

Link skąd pobrać modyfikacje: Modyfikacja miLY-ego

Zrobiłemm też kategorie na stronie i na forum “Forum Dla Ciebie” - wiecej o tym dowiesz się na mojej stronie!

Zapraszam jeszcze raz wszytskich serdecznie na forum. Oczywiscie jezeli bedziesz miał jakis problem lub coś innego, ktore dotyczy modyfikacji to napisz o tym na moim forum:) Dziękuje i pozdrawiam z góry:)

Mam prośbę też do adminów i moderatorów. Bardzo bym byl wdzięczny jeżeli jak możecie to zebyscie zamiescili moją modyfikacje na phpbb.pl. Bardzo bym wam był wdzięczy i bardzo was o to prosze. Dziękuje z góry:)

Pozdrawiam

miLY

Przeczytaj uważnie regulamin. Na forum nie wolno reklamować ani polecać softu bez wyraźnej prośby osoby, która ma kłopot i softu poszukuje (ten wątek dotyczy używanych hacków i nie jest miejscem na reklamę swoich wątpliwych modyfikacji).

Dobre i przydatne mody:

Gender - instalacja prosta (o ile się rozumie słowo pisane). Wyświetla płeć osoby jeśli takowa została zdefiniowana w profilu.

Yellow card - mod ostrzeżeń, powiadomień i banów. Dobrze skonstruowany, szybki i bezpieczny.

Birthday - urodziny, wyświetlanie na stronie głównej (w zasadzie to na dowolnej z odpowiednio zdefiniowaną stałą…) osób, które obchodzą urodziny.

Autorem wspomnianych jest Niels Chr. Denmark - najlepszy moder w plebiscycie phpbb.com. :slight_smile:

Aha - Birthday strasznie obciąża bazę (jak całe phpBB zresztą…). Przydaje się cache na pewne części strony.

miLy -> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=26705

Kolego miLY , post Ryana wszystko ci wyjaśnia.

Linki usunąłem, link do modyfikacji zmieniłem w odnośnik.

Usunąłem również podpis. Miejsce na adres strony masz w profilu.