Ciekawe umiejętności których można samemu się nauczyć?

(Ntfss) #1

Jakie znacie umiętności które bardzo przydają się lub można komuś zaimponować? Oraz jeśli się ich uczycie to napiszcie czy są jakieś efekty. Tylko nie piszcie o żonglowaniu czy o kursie rzucania ciastem pizzowym [-X

Chodzi mi o rzeczy typu szybkie czytanie, nauka hipnozy.

(Dontbesoso) #2

dosyć widowiskowe są umiejętności "majsterkowania", możesz śmiało liczyć na powodzenie, jeśli np. potrafisz układać panele lub ew. cekolować :wink: Ogromny podziw wzbudzają we mnie ludzie, którzy potrafią tapetować :smiley:

(skromny00) #3

no oprócz tapetowania i układania paneli nie zapomnijmy o umiejętnościach jakie posiadają np.: konserwatorzy powierzchni płaskich i operatorzy koparek ręcznych. Jak zdobędziesz licencję na obydwa zawody to możesz liczyć na mój podziw. Tylko patrz bo podobną ciężej ją zdobyć niż licencję na zabijanie jaką posiadał james bond :smiley:

(Hitm3n) #4

We mnie wzbudzisz podziw, jeśli zdradzisz mi, czy opanowałeś cholernie trudną sztukę pojmowania kobiet :stuck_out_tongue:

(Dontbesoso) #5

pojmowanie kobiet jest dziecinnie proste :smiley: trudniejsze jest ich zrozumienie :wink:

(Madafaker) #6

Tak ??

To spróbuj się nauczyć,zacznij od dwóch piłeczek jedną ręką,później trzecia dwoma itd...

Wiem co piszę...więc spróbuj jakim jesteś "kozakiem" w nauce tego "prozaicznego" żonglowania.

(Blotny) #7

@Zgadzam się. Po za tym żonglowanie wspaniale wpływ na mózg, bo pobudzane są prawie wszystkie zmysły.

(Goodprogram) #8

blachary ?

(Dontbesoso) #9

Nieee tam blachary.. Pokoje tapetować...

Blachary imponują mi, to jest w ogóle odrębny gatunek kobiet, umiejętnością cekolowania twarzy :wink: