Ciekawe umiejętności których można samemu się nauczyć?

Jakie znacie umiętności które bardzo przydają się lub można komuś zaimponować? Oraz jeśli się ich uczycie to napiszcie czy są jakieś efekty. Tylko nie piszcie o żonglowaniu czy o kursie rzucania ciastem pizzowym [-X

Chodzi mi o rzeczy typu szybkie czytanie, nauka hipnozy.

dosyć widowiskowe są umiejętności “majsterkowania”, możesz śmiało liczyć na powodzenie, jeśli np. potrafisz układać panele lub ew. cekolować :wink: Ogromny podziw wzbudzają we mnie ludzie, którzy potrafią tapetować :smiley:

no oprócz tapetowania i układania paneli nie zapomnijmy o umiejętnościach jakie posiadają np.: konserwatorzy powierzchni płaskich i operatorzy koparek ręcznych. Jak zdobędziesz licencję na obydwa zawody to możesz liczyć na mój podziw. Tylko patrz bo podobną ciężej ją zdobyć niż licencję na zabijanie jaką posiadał james bond :smiley:

********

We mnie wzbudzisz podziw, jeśli zdradzisz mi, czy opanowałeś cholernie trudną sztukę pojmowania kobiet :stuck_out_tongue:

pojmowanie kobiet jest dziecinnie proste :smiley: trudniejsze jest ich zrozumienie :wink:

Tak ??

To spróbuj się nauczyć,zacznij od dwóch piłeczek jedną ręką,później trzecia dwoma itd…

Wiem co piszę…więc spróbuj jakim jesteś “kozakiem” w nauce tego “prozaicznego” żonglowania.

@Zgadzam się. Po za tym żonglowanie wspaniale wpływ na mózg, bo pobudzane są prawie wszystkie zmysły.

blachary ?

Nieee tam blachary… Pokoje tapetować…

Blachary imponują mi, to jest w ogóle odrębny gatunek kobiet, umiejętnością cekolowania twarzy :wink: