Ciekawe współrzędne geograficzne

51°12’58.64"N

22°42’0.88"E

a to moj blok :D:D:D

jak znalezc swoja miejscowosc ?? trzeba szukac na tej mapie satelitarnej czy czyms takim ?? help me :mrgreen:

Szukaj jakiejś dużej miejscowości koło Twojej ;]

Możesz wpisać w wyszukiwarke w GE albo o ile to wieksze miasto wyszukać w Wikipedii współrzędnych lub sciągnąć Nasa World Wind i tam ją znaleźć (jest o wiele wiecej miejscowosci zaznaczonych)

ja szukalem tak ze najpierw znalazlem jakies wieksze miasto co jest niedaleko mojego i pozniej to juz tylko szukalem mojej miesciny :slight_smile:

chyba cos znalazlem :smiley: zaraz sie okaze :wink: tez Wam tak dlugo to wczytuje :? tzn miasto juz mam czesc odpowiednia tez… i zeby ten obraz mial jakis ksztalt czekam i jak narazie bez zmian…rozmazane nieco :?

Zależy jakiego masz neta, mi idzie szybko.

moze byc rozmazane bo akurat moze do tego obiektu co go chcesz zobaczyc nie ma szczegolowego zdjecia :slight_smile:

przy pobieraniu max. 20 KB … bo to DSL dzielony na parenascie osob… to chyba nie jest AZ tak wolno … ogolnie miejscowosc i drogi szybciej wczytalo…teraz sie zamulilo :?

sam zobacz jak to wyglada po 10 minutach oczekiwania :?

schowek017cw.th.jpg

A Skąd go ściągnąć :?: jest On w ogóle darmowy :?:

Wiesz na czym polega to 3D? To jest to samo tylko z ziemi “wyrastają” białe kartonowe pudełka, a za friko jest tylko 7 dniowy trial…

a myslalem ze to bedzie temat tylko o wspolrzednych :frowning:

http://kh.google.com/download/earth/index.htmlTak, jest on darmowy. Polecam :google:

A jest może jakaś wersja dla win 98 ?

Niestety ale cyba nie

Jak wiece mieszkam w GDYNI ale nie potrafie zrobic tak aby ujrzec moj budynek :?

Jak to zrobic ?? :?

Złączono Posta : 01.01.2006 (Nie) 16:08

Sami zobaczcie jaka beznadzieja :?

mwsnap000718xf.th.jpg

:evil: :evil: :evil:

Czyli te kwadraty oznaczaja ze sa szczegolowe zdjecia tych obsazrow:

mwsnap000735kz.th.jpg

Kiedy moglbym sie podziewa c GDYNI ??

Wiecie moze :slight_smile: ??

Czy jesli beda zdejcia Gdyni to program automatycznie sie zaktualizuje ??