Ciekawe współrzędne geograficzne

Mój blok

54°24’18.21"N

18°38’18.05"E

Fajna wioska

13°35’41.84"N

20° 0’23.33"E

A tutaj macie super stronke (forum) gdzie ludzie pisząw różnych tematach o różnych sciekawych miejscach. Jak wejdziesz do danego tematu to wciskasz Open this placemark i automatycznie wchodzi w google arth i leci do tego miejsca. Np fajne sa military ronze bazy np. w iraqu

http://bbs.keyhole.com/ubb/ubbthreads.php/Cat/0/C/20

Złączono Posta : 01.01.2006 (Nie) 17:12

albo tutaj tez rozne ciekawe miejsca

http://www.gearthblog.com/

Złączono Posta : 01.01.2006 (Nie) 17:27

A ja sam znalazłem na oceanie pod santa barbara 7 platform wiertniczych i statki obok nich.

Centrum Sankt Petersburga

59°55’ N

30°20’ E

Centrum Moskwy

55°42’ N

37°39’ E

Mój dom

50°18’55’’ N

19°01’15’’ E

Elektrownia w Czarnobylu (była) 51°23’21.36"N 30° 6’18.05"E Niestety bardzo kiepsko widać :cry: A! I jeszcze obok niej jest miasto widmo - całkowicie wyludnione po skażeniu

Szkoda że nie ma w necie takiego czegoś czym np. dysponuje wojsko. Takie zdjęcia z satelity tylko że na bieżąco i w ogólem, jakość perfekt.

No to jest małoprawdopodobne, aby coś takiego powstało do użytku publicznego :x

***********************

Gdzie wy wpisujecie te współrzędne? Bo jak ja wpisuje w Fly to to wyskakuje error, że nie może znaleść.

a ja wpisuje we FLY TO i mi działa. Ale możesz też zrobić : Add a palcemark (ta pineska) / advanced / location / wpisujesz w latitude i longitude wysokosc i szerokosc geogr. najpierw to z N lub S potem W lub Z.

A ja ręcznie szukam.

Nic nie daje większej satysfakcji 8)

Czy jeśli zaktualizuję GoogleEarth będę widział więcej lokacji ?

Powiedzcie czy widzicie to samo co ja :smiley: samochodzik

samochodzik2

:shock: :o :smiley: :mrgreen:

To chyba jakaś unosząca beczka albo coś. Bo nie sądze żeby to miało kształt samochodu.


eeee… a jednak, troche bardziej się przyjrzałem i jednak to jest samochód !

Porówałem to z tymi na parkingu i wygląda tak samo.

Tylko jak to możliwe że wisi ponad 2m nad ziemią ?

Dziwne :confused: To samochód :confused:

Niezłe, nie?? :rotfl: 8)

Nawet lewarka nie ma. :smiley: :mrgreen:

pewnie pudzian se trenuje

to nie jest latajacy samochodzik tylko zbiornik z jakas substancja [prawdopodobnie woda] na jakiejs tam wyskokosci ;]

Nie widać jego cienia (chociaż trochę…). ;]

AZPR w twojej odpowiedzi też jest takie coś ,że nadal wisi w powietrzu. Nie ma jakiś “nóżek”. :lol:

wiecie co pudzian w australi i auto by dzwigal on juz ciezarowki podnosi ,a to jest poprostu moj kuzyn z marsa startuje wlasnie swoim autem podrasowale je ze umi latac :mrgreen:

To jest auto do 3 części szybcy i wściekli. Kręcą tam film i akurat jakiś gościu się chwali lewitującym autem.

Bunio a nie wpadłes na to iż jakośc tej fotki jest tak słaba że nie widac tych “nóżek” ? 8)

Może to atrapa wskazująca że tu jest parking :slight_smile:

Możliwe, ale przecież musiało by widać jakiś “murek” który by ją trzymał, bo samochody nawet puste nie są wcale takie lekkie :stuck_out_tongue: A po za tym jest on gdzieś na wysokości 2.5-3m :slight_smile: