Ciekawostka - FiFA 2oo6


(Harry666) #1

Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz komentatorami w FIFA 06 !

Electronic Arts Polska zdradza pierwsze szczegóły odnośnie gry FIFA 06. Premiera najnowszej odsłony najpopularniejszej na świecie serii gier piłkarskich odbędzie się w październiku tego roku. Produkt będzie dostępny w wersji na komputery osobiste oraz na wszystkie najważniejsze konsole do gier, również te następnej generacji. Co najważniejsze, tegoroczna FIFA zostanie wydana w profesjonalnej polskiej wersji językowej, w wersjach na PC i konsolę PLAYSTATION 2.

Polska wersja językowa FIFA 06 stać będzie na najwyższym światowym poziomie. W roli komentatorów piłkarskich wystąpią doskonale znani Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz! Współpraca z najsłynniejszymi polskimi komentatorami sportowymi oznacza, że nowa FIFA 06 wkroczyła w zupełnie nowy, fascynujący rozdział swojej historii. Polski komentarz sprawi, że rozgrywka będzie niezwykle pasjonująca, wszyscy będziemy mieli okazję poczuć się jak na prawdziwym meczu piłki nożnej.

„Praca nad polską wersją FIFA 06 to nie był typowy komentarz jak podczas meczu. Było to szczególne wyzwanie, trzeba było mocno uruchamiać wyobraźnie. Musiałem szukać w pokładach pamięci sytuacji, które miały miejsce na boisku, sytuacji które w swojej pracy przeżyłem i komentowałem. Jednym z najzabawniejszych lecz jednocześnie najboleśniejszych dla mojego gardła było nagrywanie dźwięków z mocnym podkładem emocjonalnym – okrzyków: gol, bramka, wspaniałe zagranie! Chyba przez całą moja karierę nie nakrzyczałem się tyle razy, ile podczas jednego dnia nagrań....” – tak swoją pracy przy lokalizowaniu FIFA 06 wspomina Dariusz Szpakowski.

W ciągu ostatnich 10 lat, seria FIFA firmy Electronic Arts sprzedała się w nakładzie przekraczającym ponad 50 milionów egzemplarzy, zdobywając tym samym miano najpopularniejszej gry sportowej na świecie. Nieustannie kontynuowane zaangażowanie EA we wspieranie wszelkich platform do interaktywnej rozrywki, a także dbałość o autentyzm rozgrywki, zaowocowały tym razem partnerskimi układami z ponad 19. ligami, 50. drużynami narodowymi oraz postaciami 15,000 zawodników, którzy pojawią się w tej najlepiej licencjonowanej grze wideo.

FIFA 06 niewątpliwie zdefiniuje na nowo gatunek interaktywnych gier piłkarskich. W tym roku fani mogą spodziewać się niespotykanie innowacyjnych i ekscytujących cech rozgrywki w wersji na każdą platformę. To będą najbardziej rozbudowane i autentyczne zmagania piłkarskie. Najwyższy czas przygotować się do rozgrywki!


(system) #2

A ja właśnie uważam, że EA robi duży krok do przodu i PES już nie jest taki niezagrożony. PES ma 2 wielkie minusy porównując go z Fifą 2k6. Mianowicie brak licencji na nazwiska piłkarzy i trenerów oraz to, że komentarz nie jest w języku polskim. Poza tym graficznie lepiej się prezentuje Fifa. Jeśli PES chce się dalej liczyć musi przejść do kontrnatarcia. EA w końcu doceniło rynek polski...


(Rafi) #3

Zgadzam się z Pawekiem(?).Mogę jedynie dodać że denerwuje mnie w PES to że cała gierka jest przeniesiona prosto z Playa Stationa(tak to się chyba pisze).


(Simozone) #4

No ciekawe, FIFA 2006 to moze byc hit!


(Canaletto) #5

Wiadomość ukazała się dawno, miesiąc temu :stuck_out_tongue:

Nie mogę się doczekać tej FIFY. Moim zdaniem żaden PES nie jest w stanie dorównać historii i klimatowi FIFY.


(Siekiera666) #6

czekamy czekamy oby liga polska i żeby była liga mistrzoówm misrzostwa śiata w tym bo to jest wkurzajace jak robia fifa 2005 euro uefa champions itd


(Mancunian) #7

Bardzo dobrze, że będzie komentarz w wykonaniu polskich komentatorów :spoko:


(123448) #8

:hahaha: nie lubie za bardzo szaranowica :hahaha: no to będzie jazda, te jego super texty o looool :lol: :smiley:

pomysł ogólnie jest bambuchhhhhhhhaaaaaa :smiley:


(Mancunian) #9

Ja też nie przepadam za Szaranowiczem, ale za to Szpakowskiego lubię. Czasami zdarzają mu się wpadki, ale ogólnie jest bardzo dobrym komentatorem. Bardzo się cieszę, że jego komenatarz będzie w tej grze.


(Rafi) #10

Lepsi by byli Borek z Kołtoniem albo Smokowski z Twarowskim(ci z Canal+)


(Siekiera666) #11

ciekawe czy bezie sie dało na angieslki komentarz przełaczyć


(Rafi) #12

Ciekawe to czy będzie liga polska , a jak bedzie liga polska to czy będą stadiony,a jak beda stadiony to czy będa przyśpiewki kibiców :smiley:


(Siekiera666) #13

i czy bedą zadymy


(fiesta) #14

Posty

PES vs FIFA

:arrow: KOSZ

Nie tego dotycz ten topic.


(Mancunian) #15

Słyszałem, a właściwie czytałem, że ponoć ma być.


(Rafi) #16

Ja to samo słysze od edycji Fifa 2003 :-x