Ciekawostka-MP3 MODECOM w przystępnej cenie

Witajcie. Znalazłem oto takie coś

[MODECOM MP3](http://www.komputronik.pl/MP3_/_Video odtwarzacze/Modecom/Odtwarzacz_MP3_Modecom_YPSO 1_GB/pelny,id,39222/)

Zastanawiam się jak to urządzonko się sprawuje. Ma giga pamięci czyli dośc sporo. Cena przystępna. Co sądzicie? Ja akurat nie chce tego nabywac ale może ktoś z Was chce kupic MP3-kę i okaże się to nie najgorszy zakup. :wink:

Miałem już okazję posłuchać kilku tanich odtwarzaczy mp3 i wszystkie, oprócz niskiej ceny łączy jedno, tragicznie grają! Trudno oczekiwać zadowolenia po sprzęcie za 160 zł. Przynajmniej dla mnie, wprawdzie nie jestem jakimś audiofilem, ale też słoń mi na ucho nie nadepnął i dla mnie taki sprzęt jest bezwartościowy

nie wydaje mi się żeby to dobrze grało…

To bardziej pod MP4 podchodzi

Lepiej nie wspominac o jakości tych filmów.

zależy od mp4 i jaką sobie skonwertujesz i na jakiej rozdzielczości… a poza tym czego ty sie spodziewasz po 1,5" ekranie (przykład) ja mam mp4 i jakoś jakość filmików jest zła… zdjęcia jeszcze jak cie moge ale filmy… nc…

chałowo wygląda ten odtwarzacz,lepiej kupić za 79zł creative muvo v100 512 lub za 100 1giga :wink:

za 160 zł to kupujesz sanse c240 1 gb ze slotem na microSD a jakość dźwięku wyśmienita

Którego już nie ma w ofercie sprzedaży… :wink:

ostatnio w jakiejś reklamówce z marketu ze sprzętem widziałem 8 GB walkman’a od SONY za, żeby nie skłamać 399 albo 499

więc cena raczej dość promocyjna

o to widze że na prawde złapałem okazje :wink: i chodzą teraz po ~120zł

był napewno na twardzielu a nie na flash więc nie wszystko z nim możesz robić no i nie sama pojemność się liczy