Ciekawostki --> Złudzenia --> 3D

Genialne :!:

:smiley:

Złączono Posta : 10.10.2006 (Wto) 14:43

ak6 daj instrukcje :smiley:

widze :smiley: widze ten trojwymiarowy ksztalt, tylko co to jest? na poczatku myslalam ze ważka, ale to chyba samolot… slabo widac bo czarno biale wszystko… nie masz czegos kolorowego?

Mam proszę bardzo:

2532e7a78df5c349.jpg

A to co??? Kto zgadnie pierwszy??? :smiley:

A tam był samolot. Trochę bardziej jak statek kosmiczny :smiley:

ef2e1db835c418eem.jpg

Niemożliwe? :stuck_out_tongue:

ak6 ale właściwie o co chodzi w twoich obrazkach? :-x

w tych 3D?

to proste. jedną z metod oglądania tych obrazków jest zezowanie. I tu z pomocą idzie ten pierwszy obrazek czarno-biały. Znajdziesz tam na samej górze dwa znaczniki. Musisz trzymać głowę prosto niezbyt daleko od monitora i lekko zezując doprowadź do tego abyś zobaczył trzeci znacznik pomiędzy tymi dwoma. Jak to uczynisz to pozostaje tylko wyostrzyć obraz (cały czas musisz widzieć 3 znaczniki) i delikatnie przenieść wzrok na obrazek. Ujrzysz coś w 3D

POWODZENIA w ćwiczeniach.

A jak poćwiczysz to i z tym kolorowym bez znaczników dasz sobie radę

:smiley:

czyżby: ważka :lol:

Bingo!

no to jedziemy dalej :smiley:

f5d21601a589dbfd.gif

www.3dstereo.com.pl

Załóżcie okulary 3D - bo inaczej nic nie zobaczycie.

arabiaterracrommelin3daj3.th.gifspirit173dsg7.th.gifc2du379yog2.th.jpgule5ldu379yvt1.th.jpg

To jest samolot, to ten z gwiezdnych wojen ktorym walczyla flota rebeliantow :slight_smile:

Bingo!

A to? :smiley:

54636d7fee67e026.gif

dinozaur :smiley: znam inna metode ogladania obrazkow… trzeba patrzec na niego z bardzo bliska praktycznie dotykajac go nosem i powoli oddalac glowe i caly czas sie na niego patrzec… moze to jest trudniejsze do wykonania? ale daj wiecej kolorowych obrazkow, sa fajniejsze i lepiej widac :slight_smile:

a ja nic w tych obrazach 3d nie widzę :frowning:

Albo inne używki :stuck_out_tongue:

Tak to prawda. Jest tzw. metoda patrzenia a wprost. Niestety jest sporo trudniejsza. Należy w niej patrzeć daleko za monitor tak, żeby nie skupiać wzroku na monitorze. W tej metodzie zdecydowanie mniej boli głowa. #-o Jednak tą metodą niestety może oglądać zdecydowana mniejszość. Ale dla chcącego nic trudnego :smiley: Więc do pracy kochani i ćwiczymy, ćwiczymy.

:zdziwko:

No dobra no to na razie dla relaksu obejrzyjcie to: PIASEK

ooo niezły ten piasek :o

Mi też się podoba :lol:

Ale trzeba mieć do tego złote ręce. Kiedyś próbowałem tej sztuki i :no: nic z tego nie wyszło

Owszem dinozaur, ten z rogiem jak nosorozec- roslinożerny :slight_smile: Ja kiedyś stosowalem tą technike co mona, ale gdy zalapalem tą patrzeniem sie tylko na obraz to jest mi owiele wygodniej :wink: ak6 masz jeszcze jakies? :slight_smile:

Proszę uprzejmiście: :smiley:

Może teraz coś w kolorze

0135c9f8505f2cb0.jpg

Oczka nie bolą??? :crazyeyes: :lol: