Ciemne forum

Witam!
Dlaczego forum u mnie jest takie szarawe, a nie jasne? To coś zmienili? Jeśli tak, to co Wy na to?

Zmienili.
Czy się podoba to już indywidualna sprawa.

Również to zauważyłem wczoraj. Zjeżyła mnie ta zmiana bo nie lubię ciemnych motywów.

Wszedłem do ustawień konta i zmieniłem z powrotem na motyw jasny, tyle tylko że górna belka się zbugowała - pasek jak i czcionka są czarne/szare przez co prawie nie da się odczytać tekstu. :confused:

Pokazałbym jak to wygląda na zrzucie ale wstawianie obrazków do posta w Pale Moon zupełnie nie działa - obrazek się wgrywa ale nic się nie pokazuje. Jeszcze dwa lata temu ta funkcja działała :confused:

Uważam, że to kwestia przyzwyczajenia (do szarego).
Tekst jest dobrze widoczny i chyba tak zostawię, chociaż też wszędzie preferuję biel.

Zgadza się. Ale domyślny jasny motyw nie jest zupełnie biały tylko bardzo jasny szary co w zupełności (mi) wystarczy. Nie chcę znowu tracić czasu na przyzwyczajanie się :wink:

Mnie się tam ten szary motyw podoba (nawet wiem kto jest jego autorem). Przynajmniej nie wali tak po oczach jak biały. Ciekawe kto go ustawił jako domyślny? Mam pewne domysły (raczej nie był to @Docent gdyż logował się ostatnio na forum 02.05.2024 12:48).

Pozdrawiam!

Tak zbudowane w białym trybie. Coś skopali, dlatego pewnie włączyli ten szary.

ten kolor to jakiś kiczowaty