Cienkie Menu Start w Viście PL

Screen już jest na PIERWSZEJ stronie!

nawet fajnie to wygląda:)

E tam, szkoda zachodu. Ja przyzwyczaiłem się już do tego szerszego menu.

Może ty tak, ale inni chcą wrócić do wąskiego MENU.

Ja korzystałem z tego szerokiego ponad dwa tygodnie i się przyzwyczaiłem. Wolałem mieć jednak cieńsze. Jak je zobaczyłem po odchudzeniu to trochę się zdziwiłem, że ono aż takie chude. Ale już się na nowo przyzwyczaiłem do cienkiego!

ja juz sciagam EN MUI mam juz 40% jak zainstaluje to powiem czy są rezultaty. a i jeszcze jedno czy najpierw mam podmiec ten plik czy najpierw zainstalować EN MUI z windowsUpdate?

Ja najpierw podmieniłem plik.

ale do jakiego folderu mam go podmienic??

wchodze:

C\windows\rescoures\themes\aero\ i do jakiego folderu mam go wklepić?? “en-US” czy “pl-PL” ??

Przecież jest napisane, że do pl-PL!!

A tak w ogóle to pomyśl, czy w ENG jest szerokie MENU?

Ja już zrobiłem i ładnie wygląda :smiley:

ok sorki nie zauważyłem, mój błąd

Złączono Posta : 28.02.2007 (Sro) 17:08

alex11 napisz jak ty zrobiłes? najpierw podmieniłes plik czy zainstalowałeś angielski pakiet jezykowy z WU?

a nie ma jakiegoś sposobu żeby odchudzić menu w Viste Home Premium?

aero , no i jak teraz wyglądają Twoje kontakty z m$ w tej sprawie?

bo zarzekałeś się, że nie ma możliwości “odchudzenia” menu start i potwierdzili Ci to pracownicy m$. nie muszę dodawać, że najprawdopodobniej tylko Tobie odpowiedzieli tak jednoznacznie (innym odpowiadali strasznie ogólnikowo)?

:lol:

Spróbuj tym sposobem co napisałem!

No a po co ci inny sposób jak masz ten?

zainstalowałem EN MUI przed instalacją podmieniłem ten plik i zainstalowałem EN MUI i zrestartwoałem kompa i nic:( poźniej znowu podmieniłem ten plik uruchomiłem 3 razy kompa i nadal mam takie szerokie!

Najpier zainstalowałem angielskie MUI a potem podmieniłem plik :smiley:

ale ja mam Viste Home Premium, a pakiet MUI EN dostępny jest ponoć tylko dla Visty Ultimate, więc skąd mam pobrać MUI ?

dodam ze jak zmienie jezyk na angielski to menu jest wąskie no ale jest anglielski jezyk!wiec co mam zrobic??

Napisałem, że trzeba próbować kilka razy restartować komputer!

nom tylko ze ja juz tak robiłem z 5 razy a ty ile razy restartowałeś kompa?

Trochę restartowałem…

Zrobiłem to tak:

Najpierw podmieniłem ten plik, potem restartowałem parę razy komputer.

Na drugi dzień zainstalowałem ENG MUI, dałem na styl klasyczny ten z 2000 i wyłączyłem komputer.

Jak trzeciego dnia włączyłem komputer i zmieniłem na Windows Aero zobaczyłem chude Menu Start.