Cięty obraz z kamery

Kiedy prowadzę rozmowe wideo to mój rozmówca mój obraz widzi super, niemalże płynnie z kolei u mnie obraz tej osoby jest tak pocięty, że aż strach. Rozmowa staje sie wtedy bez sensu ponieważ obraz zamienia sie w pokaz pojedynczych klatek. Od czego to zależy?? Nie mam super kompa P III, płyta Aristo PC 100, 160 RAMu, Win XP Pro ,ale neostrade mam już 320 :smiley: . Zatem mój sprzęt ponosi za to winę i powinienem juz zmienić???

Chyba w tym co pogrubiłem tkwi problem czyli RAM

ok, dzieki! Zatem dokupie ram. Mogę płytę przestawić na PC 133, bedzie wtedy lepiej. Mam 128 PC 133 i 32 PC 100 :oops: czy jak dokupie 128 to styknie, czy od razu 256 ??

Mało RAM’u. A jaką masz kartę grafiki, obraz musi być szybko przetwarzany więc od tego jest również zależna jakość.

Dlatego sam RAM nie musi rozwiązać problemu.

Pozdrawiam 8)

Mam Ati Rage 128 Pro 32 MB z TV in i out, oraz S-Video, chyba nie jest najgorzej, co? :smiley:

Teoretycznie karta powinna starczyć, dorzuć w takim razie RAM (np 128 MB), zobaczysz jak będzie, w razie czego pożycz trochę lepszą kartę i testuj.

Pozdrawiam 8)

Na Twoim miejscu dokupilbym odrazu 256MB Ram albo i wiecej, jezeli chcesz zeby Ci wszystko ladnie chodzilo w Windows XP. Ja mam 640MB i jestem zadowolony 8)

No aż tyle to nie musi. Masz sporo pamięci więc musisz być zadowolony. :smiley:

Kupiłem przed chwilą 256 ramu! I powiem Wam, ze kicha, na onecie to tak jakby ktos zdjęcie wstawił… nie ma różnicy. :frowning: :frowning: :frowning:

Poza tym, ze teraz poprawiła mi sie wydajnośc kompa :lol: :lol: Może coś z Javą u mnie nie tak? Może powinienem zainstalowac ją na nowo. jesli tak , prosze o porządny link!! dzieki

jako OT :arrow: KOSZ

przeinstaluj winde i sterowniki do kamery moze. jaki sprzet ma ten ktos kto cie widzi i mowi ze plynnie widac ?