Cięty obraz z kamery

(Jsawinski) #1

Kiedy prowadzę rozmowe wideo to mój rozmówca mój obraz widzi super, niemalże płynnie z kolei u mnie obraz tej osoby jest tak pocięty, że aż strach. Rozmowa staje sie wtedy bez sensu ponieważ obraz zamienia sie w pokaz pojedynczych klatek. Od czego to zależy?? Nie mam super kompa P III, płyta Aristo PC 100, 160 RAMu, Win XP Pro ,ale neostrade mam już 320 :smiley: . Zatem mój sprzęt ponosi za to winę i powinienem juz zmienić???

(fiesta) #2

Chyba w tym co pogrubiłem tkwi problem czyli RAM

(Jsawinski) #3

ok, dzieki! Zatem dokupie ram. Mogę płytę przestawić na PC 133, bedzie wtedy lepiej. Mam 128 PC 133 i 32 PC 100 :oops: czy jak dokupie 128 to styknie, czy od razu 256 ??

(Golden Finger) #4

Mało RAM'u. A jaką masz kartę grafiki, obraz musi być szybko przetwarzany więc od tego jest również zależna jakość.

Dlatego sam RAM nie musi rozwiązać problemu.

Pozdrawiam 8)

(Jsawinski) #5

Mam Ati Rage 128 Pro 32 MB z TV in i out, oraz S-Video, chyba nie jest najgorzej, co? :smiley:

(Golden Finger) #6

Teoretycznie karta powinna starczyć, dorzuć w takim razie RAM (np 128 MB), zobaczysz jak będzie, w razie czego pożycz trochę lepszą kartę i testuj.

Pozdrawiam 8)

(Mister Wojtek) #7

Na Twoim miejscu dokupilbym odrazu 256MB Ram albo i wiecej, jezeli chcesz zeby Ci wszystko ladnie chodzilo w Windows XP. Ja mam 640MB i jestem zadowolony 8)

(lazikar) #8

No aż tyle to nie musi. Masz sporo pamięci więc musisz być zadowolony. :smiley:

(Jsawinski) #9

Kupiłem przed chwilą 256 ramu! I powiem Wam, ze kicha, na onecie to tak jakby ktos zdjęcie wstawił.. nie ma różnicy. :frowning: :frowning: :frowning:

Poza tym, ze teraz poprawiła mi sie wydajnośc kompa :lol: :lol: Może coś z Javą u mnie nie tak? Może powinienem zainstalowac ją na nowo. jesli tak , prosze o porządny link!! dzieki

(fiesta) #10

jako OT :arrow: KOSZ

(Mdod) #11

przeinstaluj winde i sterowniki do kamery moze. jaki sprzet ma ten ktos kto cie widzi i mowi ze plynnie widac ?