Ciężki wybór i znalezienie kamery internetowej poniżej 200 złotych, głównie do wideokonferencji i robienia zdjęć

Ale takie migotanie to musi być wada fabryczna jak przypuszczam. Już nie jeden raz widzę, że jakiś produkt przedstawiają jako ■■■■, a w rzeczywistości mają tylko pecha i wadliwy egzemplarz

Jak kupileś w PL sklepie to nie masz się czym martwić. Skasowałem mój wpis nt migotania, bo Jajec zmienił link do filmiku. Wyjaśniając, chodzi o takie migotanie https://youtu.be/kuxs3URzmuQ?t=60

W tej kamerce akurat można się przełączać pomiędzy 50 i 60hz

  • North and South America’s frequency is 60Hz
  • Europe and Asia has 50Hz

Niestety wiele wynalazków z Ali takiej opcji nie ma, na sztywno ustawione np 60hz i koniec. Ta kamerka, którą wkleiłeś z mediaexpert występuje w wielu wersjach np brandowana przez

W bardzo podobnej obudowie z identyczną nóżką na Ali jest jeszcze z 5 marek (może się różnią czymś, nie sprawdzałem). Jeżeli w środku jest to samo, co kupilem na Ali za 80zł to jest fatalny mikrofon.

1 polubienie

No byłoby fajnie tak z 720p, FullHD niekoniecznie - możesz mieć słabe łącze, ale HD wskazane jako minimum. :slight_smile:

Właśnie nie wiem też jaka prędkość internetu jest potrzebna. 60/65 Mb/s wystarcza mi do wszystkiego co robię. W 1080p i czasem więcej oglądałem filmy na YouTube bez zacięć jakie i przy niższej jakości są z Aero2. Teraz to tylko rezerwa i służy mi w telefonie za płatny i limitowany poza domem

Taką prostą kamerkę 640x480 to mogę Ci sprzedać za 30 zł Trust :slight_smile:

Już za późno, jak sądzę. Zamówiłem to odbiorę bez zwrotu prawdopodobnie. Ale szkoda, że nie przejrzałem tego na różnych stronach. Wszędzie jest taniej niż w marketach, tyle, że zakupy przez internet to ostateczność dla moich rodziców. Mają wspólne konto i ja nim jeszcze nie rządzę, bo nie zarabiam. Za rok może się to zmieni jak przestanę się uczyć