Citeam- kurs grafika komputerowa

Cześć;)

Czy ktoś z was korzystał z kursu kupionego na citeam (grafik komputerowy)? Czy to tylko naciągany zakup, czy faktycznie są osoby, którym udało się zalogować/rozpocząć kurs?

Osobiście miałam z tym problem, skontaktowałam się z działem pomocy technicznej, ale nic nie poradzili, wmuszając mi, że nie potrafię wpisać hasła w odpowiednią rubrykę. Hasło było zmieniane, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów. Może ktoś z was jest lepszym informatykiem i może mi powiedzieć, czy to ich wina, czy wina systemu bądź braku jakiegoś programu lub składnika czy jednak naciągactwo firmy?

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, pozdrawiam Jla.

Więc tak.

Kursy organizuje treflstudio.pl. Jak sobie wejdziesz na ich stronę to zobaczysz parę stronek zrobionych w ciągu ostatnich paru lat prawdopodobnie z templatek, biorąc pod uwagę czym chwalą się dalej, a więc mam na myśli banery statyczne, reklama wizualna czy logotypy. Mam 24 lata, zrobiłam troszkę rzeczy już i moje portfolio jest przynajmniej 300x większe od tego co oni tam pokazują. Bo widać, że chwalić się tam nie mają czym. Dla mnie kompleta amatorka, na poziomie początkującym.

Jeżeli chcesz się uczyć od kogoś, kto nie ma pojęcia o designie, a jego prace są delikatnie mówiąc - bardzo amatorskie to próbuj. Ja bym odradzała. Zresztą, wszelkiego rodzaju grupony i zakupy grupowe to zwykłe przekręty, bo rzeczywista wartość czy to przedmiotów czy to kursów jest i tak niższa od niby atrakcyjnych cen które oferują. To tak na przyszłość :wink:

No to pochwal się Xanthia swoimi pracami.Będziemy mieli szansę porównać.

Wiesz, jeżeli podobają Ci się te prace robione w Corelu w stylu wczesnych lat 90 to ja już nie mam więcej pytań :slight_smile:

Podoba mi się każdy rodzaj grafiki zrobiony profesjonalnie bo jako przeciętny amator zawsze znajdę w niej cos nowego i przydatnego na czym mogę się uczyć i chyba nie ma w tym nic złego,że chciałbym zobaczyć Twoją twórczosć?