Civilization V- problem z zadowoleniem

Od trzech dni gram w Cywilizację V, już trochę zapoznałem się z grą, wiem co i jak. Dzisiaj zacząłem grę inną nacją- Arabami- i było całkiem miło, rozbudowałem się, stworzyłem trochę oddziałów etc., ale mniejsza już z tym. Mam taki problem, że aby przejść do następnej tury muszę wybrać opcję Adopt Policy. No to wybieram, a wybrać muszę sporo, pozostają tylko dwie wolne dostępne w mojej obecnej erze. Problem w tym, że jeśli wybiorę je teraz, albo później (co będzie wymagane, niezależnie co zrobię) to poziom zadowolenia moich ludzi spada do poziomu -600, a przed chwilą było jeszcze 27 na plusie. Po wybraniu każdej kolejnej opcji niezadowolenie rośnie, idzie już w tysiącach, więc raczej normalne to nie jest. Dodam jeszcze, że pochodzi ono z przeludnienia w jednym z moich miast, jednak ma ono dopiero czwarty poziom rozwoju…

Pomijam już odpowiedź “wczytaj wcześniejszy save” bo mam sprzed pięciu tur, ale nie ważne jakie decyzje podejmę, dochodzi cały czas do tego samego. Miasta też jakoś specjalnie nie chciałbym niszczyć.

Jakieś pomysły?

Edit//

Problem rozwiązany. Faktycznie jestem nowy w grze, bo przeoczyłem, że jest jednak możliwość pominięcia tego.