Civki

Kto grał w którąkolwiek z Cywilizacji? Co sądzicie o tej serii, która część jest najbardziej grywalna a która najbardziej klimatyczna? Czy wogóle lubicie ten gatunek strategii?

Ja grałem w trzecią cześc,polecam fajna gierka.

Grałem w C2. Wciągająca. Spędziłem przy niej kilkadziesiąt ładnych godzin :smiley:

Witam,

ja grałem w Civ 1 jeszcze na 386DX 40MHz (bez myszki, bo kartę multi IO miałem padniętą).

Spędziłem przy niej jakieś 3 miesiące. :smiley:

To była gra. Nie było drugiej takiej.

W dwójkę też grałem, również miło wspominam.

A mi się nie podoba… grałem w C3.

Grałem w Civ 1 jeszcze na Amidze 500( 1MB pamięci :smiley: ).

To żonglowanie 4 dyskietkami :smiley: . To były czasy! !!

To chyba jedna z niewielu gier, do których mam sentyment.

Grałem w 1, 2 i 3. Wciągneła mnie tylko 2 ! Gram do dzis chodzby przez rozgrywke PBEM, super sprawa. Zapraszam chętnych na civ.org.pl

Grałem w 2 i 3. Obie mnie się podobały. Jednak oczywiście więcej bajerów jest w 3. Teraz to bym w sumie poczekał ,bo niedługo ma wyjść czwarta część.

Bajery bajerami, liczy się większa grywalnośc jaką dla mnie ma częsc 2.

Eeeh… W Civ2 Test of Time to był klimat… To menu gry, mroczność… Miodzio… :slight_smile:

Civ 2 PL, się siedziało nad tym ehehehe A jak fajnie jakieś zacofane plemionka się czołgami zwalczało ehehe :wink:

Ogólne założenie forum, to antypiractwo. Rozumiem, że nigdzie nie dostanie się już oryginału Civ poniżej III. Polecam więc grę FreeCiv - wpełni darmowy produkt zapaleńców. Wpierw przeznaczoa była wyłącznie pod Linuxa, lecz teraz pobrać można i wersje windowsową. Ostrzegam jednak - w FreeCivie brek graficznych fajerwerków, to projekt dla przwdziwych wyjadaczy strategii :slight_smile:

Do pobrania/przeczytania o niej TU (civ.org.pl)

Na polskim rynku to napewno będzie ciężko ją dostać, za granicą naszego kraju można zamówić chodzby przez http://www.amazon.com . Ja osobiście kupiłem Civ2 z gazetą Świat Gier Komputerowych kilka lat wstecz. Do gry przez FreeCiv napewno znajdziesz chętnych na forum.

A grał ktoś juz w Civ2 online?