CKeditor nie działa, gdy jest przepełniony cache, historia przeglądarki

Witam,

Mam pytanie,

Czy jest funkcja lub opcja, aby działał edytor mimo, że jest przepełniona cashe czy historia przeglądarki? Tak patrzyłem na Wordpress (nie używa ckeditor) i takich problemów nie ma. Dziś zobaczyłem, że znowu edytor ck przestał działać, gdy wyczyściłem historię, to już działa i nie wiem, czy na zewnętrznym serwerze nie będzie takich samych problemów niż na samym localhoście.

Sprawdzałem funkcje w php, które dotyczą buforu, ale to nie działa.

A nie lepiej zmienić CK Editora, niekoniecznie pobierać najnowszego?

Jakie błędy w JS wywala?

Myślisz, że nie działanie edytora może być przyczyną, że to nowa wersja? Mam też stary edytor ck i działa dobrze. Błędów nie wywala, bo nie dołączałem plików w postaci require_once. Po prostu widać textarea jak by był bez styli css.

Możliwe że tych styli nie zaczytuje.

Bez błędów JS  niewiele jestem wstanie powiedzieć.

Ze stylami to dałem przykład, po prostu nie załadowany edytor ck, wygląda tak jak być  dał sam formularz. Style strony ładują się poprawnie, tylko skrypt ck editor nie. Dopiero jak wyczyszczę historię przeglądarki, to wtedy działa. Dodam, że edytor mam dostępny po zalogowaniu. To dziwne, bo na drugim kompie nie czyszczę od dawna historii a ta sama wersja edytora ck działa bez przeszkód.  Tylko na xampp, który mam na Windows 7 tak dzieje się.

Jeszcze jedną rzecz zrobię, tam gdzie jest ładowanie zewnętrznego pliku do edytora w ramach head, przeniosę za </body> i zobaczę, czy coś zmieni. Jak narazie po wyczyszczeniu historii działa edytor.