Clan base

chcialbym zarejstrowac klan na clanbase.com oblukalem caly faq na tej stronie i artykuly rozne o rejstracji klanu i nie wiem jak to zrobic bo zeby zarejstrowac klan trzeba sie samemu zalogowac najpierw a zeby sie zalogowac trzeba zrobic swoje konto. no i jak je zrobic please pomozcie napiszcie wszystko odpoczatku jak zarejstrowac klan [tak najlepiej w punktach i z linkami wtedy zrozumem] :smiley:

CS najlepsza gra na swiecie!

rejstracja użytkownika

jak już sie zarejstrujesz dostaniesz maila i musisz potwierdzić, następnie zalogować sie i kliknąć aby dodać nowy klan

dzieki juz zrobilem nowy klan tera trza czekac na maila z potwierdzeniem zalozenia klanu :smiley: juz sie niecierpliwie a pisalo ze przyjdzie dopiero za 24 h :frowning:

ja na założenie klanu czekałem 4 dni a niektórzy 10 min także różnie może być !!

nastepny problem mam bo dalem tam w formularzu do zalozenia klanu adres strony naszej http://deltaboys.xt.pl/ ale przyslali mejla mi ze strona albo nie dziala albo jest zla i zeby sprawdzic w faq jak powinna wygladac i popytalem kumpli czy im dziala strona niekktorym tak niektorym nie dziala i czy wam ona dziala a jak nie to czemu moze nie dzialac i gdzie na stronie clanbase.com jest w faq opis jak ma wygladac strona bo znowu ja szukam i znalesc nie moge

po pierwsze podaj adres storny bez aliasu! zaloguj sie ikliknij tutaj

mi stronka dziala :slight_smile:

ze mam kliknac w faq to wiem ale gdzie jest cos o tym jak ma wygladac strona tzn jak nazywa sie pytanie lub w ktorym dziale jest[ogolne,moj klan itd] bez aliasu tzn deltaboys.pl tak?

http://deltaboys.xt.pl - to jest alias i właśnie podaj adres bez tego aliasu czyli taki jaki daje ci serwer np. republika itd.

jeśli chodzi o informacje które mają znaleźc sie na stroniw to w polskim FAQ nie znalazłem takich informacji, moze w wersji angielskiej, ale jeżeli podasz bezpośredni adres to myślę że klan zostanie założony

jest jeszcze jeden problem bo jakbyto powiedziec chyba mnie wogole usuneli z cb bo nie moge sie zalogowac!! pisze ze moze zostales usuniety z klanu:log error

zarejstruj sie jeszcze raz

PS najlepiej logować sie przez link, który dostałeśmailem. PoZatym loguj sie linkiem swojego profilu a nie linkiem do logowaniu klanu

no i jak logoje sie linkiem swoim z mejla to wywala ze log erro… zarejstruje sie ponownie…

jakby co to pisz do mnie na GG:2121212 lub tlenie: kiepas to pogadamy konkretnie jak radzić sobie z uporczywością ludzi z CB :wink: